Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dojrzałem do napisania przesłania dla tych wszystkich stulejarzy i przegrywów, (tinderfaperów i tego gównianego tfwnogf), czyli niestety dużej części męskiej sceny wykopu.

Kiedyś byłem, może nie tak #!$%@? jak Wy, ale jednak nieśmiały i obarczony dziwną z perspektywy czasu rezerwą i obawą wobec kontaktów damsko-męskich. I miało to miejsce przez lata. Też sobie to opisywałem w głowie jak Wy obecnie, czyli, że przecież na co dzień potrafię być asertywny, że umiem rozmawiać z ludźmi, mam swoje zdanie, potrafię go bronić itp. Zupełnie jak Wy.
Ale to nie tam tkwi problem. Problem tkwi w Was i postrzeganiu samych siebie. Mi pomogła terapia psychologiczna - ot takie cotygodniowe pogadanki z psychologiem. Prywatnie, bez czekania z NFZ, co i Wam polecam, bo to w mylnym postrzeganiu siebie tkwi wasz problem. Wy się sami nie kochacie, nie akceptujecie, nie szanujecie, nie doceniacie, sami sobie odbieracie Wasze konstytucyjne prawa, sami siebie oskarżacie, oceniacie. Wierzcie mi, to widać, gdy się jest świadomym siebie i świata, bo przez poznanie siebie poznajesz innych ludzi. Naprawdę widać jak na dłoni Wasz nieudolnie kamuflowany strach przed odrzuceniem. Widać, że się boicie pokazać siebie, że się siebie wstydzicie. Jak miałoby to kogokolwiek zdrowego na umyśle przyciągnąć do Was??
Nie wiem....

Ale wiem, co możecie zrobić.
1. PSYCHOLOG - obowiązkowo. Osoba, która pomoże wam popatrzeć na Was z dystansu, nie naprawi Was - bo ludzie to nie maszyny, ale wydatnie pomoże Wam zaakceptować się - co jest kluczowe.
2. Jak mawiał zmarły dziennikarz Paweł Zarzeczny: "Prawo nie zabrania/Konstytucja nie zabrania". Macie prawo #!$%@? zbierać znaczki, bać się czegokolwiek się boicie, nosić niemodne ciuchy i nikomu #!$%@? do tego. Macie prawo nosić koszulkę Slayera :)
3. Uświadomcie sobie, że kobiety to (wiem, wiem, nie brzmi to zbyt dobrze) ten sam gatunek. Srają, pierdzą, śmierdzą, boją się, nie są wrogami. Są - o dziwo - ludźmi.
4. Wy TAKŻE jesteście ludźmi. Wcale nie gorszymi, ani lepszymi od Seby. Matiego. jakiegoś mitycznego samca alfa z tekstów wykopowych desperatów (notabene to alfostwo jest względne, zależne od publiki. Co innego pociąga Karynę, co innego Honoratę). Zwykłymi ludźmi, z takimi samymi prawami. obowiązkami, marzeniami jak miliardy innych przed Wami i po Was. To że macie stuleję nie stygmatyzuje Was, nie odbiera praw wyborczych :)
6. #!$%@? wszystkich kołczów, poradniki z serii jak żyć. Macie własne umysły i 20+ lat własnych doświadczeń. Nikt nie wie lepiej od Was, jaka jest Wasza droga, by żyło Wam się dobrze. Ról w społeczeństwie jest mnóstwo (bez podziału na lepsze/gorsze).
7. Nie było punktu 5 ( ͡° ʖ̯ ͡°).
8. Jeszcze raz psycholog. To podstawa. Tak dobrze wiecie wszystko o waszej specjalizacji, twierdzicie, że się orientujecie w polityce, religii, sytuacji w Syrii, a #!$%@? wiecie o samych sobie.

Ja z nieśmiałego, zakompleksionego chłopca dzięki terapii zostałem normalnym człowiekiem. Ani ładniejszy, ani bardziej błyskotliwy, ale relacje z kobietami się zmieniły, nie dzięki technikom jakimś z dupy, ale dzięki oczywistej dla obserwatorów na ulicy poznania, akceptacji i polubienia samego siebie. To tam tkwi sekret.

#stulejacontent #tinder #tfwnogf #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: na psychologa wyrzuciłem już masę pieniędzy, do tego czas. Jedyne co z tego mam, to fakt że mogę sobie powiedzieć: tego też spróbowałem. Myślę że problemem jest wygląd, co potwierdzają moje doświadczenia z tinderze. Szkoda tylko że nikt mi o tym nie uświadomił wcześniej, co zaoszczędziłoby mi czas i pieniądze. Z nieznanych przyczyn ludzie wolą jednak #!$%@?ć głupoty i udzielać głupich rad niż spojrzeć na rzeczywistość i powiedzieć jak jest
@AnonimoweMirkoWyznania:
Pod pretekstem "pomocy" prawiczkom, próbujesz pompować własne ego i własną samoocenę.
Nawet nie potrafisz się z tym kryć, plując na nich jadem pod pretekstem "rady".

Jesteś żałosnym robakiem, dużo gorszym od wszystkich przegrywów razem wziętych.
Tak samo gówno warta jest twoja "pomoc".

Najwyraźniej nie wyleczył cię z bycia małym, zakompleksionym dupkiem.
OP: @przypadek_szczegolny: cóż, nie zdążyłem Ci odpowiedzieć i już platyna. Psycholog może bardzo pomóc zrozumieć siebie.
@Brother_Max: kolejny platynowy bohater. Zanim Ciebie poznałem, nie wiedziałem, że istnieje tag #przegryw, ale spoko :)

@alaerion: Ja nie mam żadnego problemu, wbrew temu co insynuujesz :) To po pierwsze. Po drugie kłamiesz, bo nie wrzucam wszystkich do jednego wora. W jasny sposób wyartykułowałem, że chodzi mi o część męskiej sceny.
OP: @alaerion:
1.Jak się mogłeś domyśleć, chodzi mi o tagi typu #stulejacontent, #tinder, #tfwnogf. Nie było nic o związkach, więc jeśli się czujesz urażony to naprawdę tylko Twój problem, w który mam wbite :) Bo się nie łapiesz. Chcesz się czuć urażonym, to twoja sprawa, więc odbij :) Żadna zaczepka, nie chciałbyś być zaczepionym przeze mnie :)
2. Sesja w cudzysłowie to kolejny dowód twojego #!$%@?, bo