Wpis z mikrobloga

Mirki mamy sygnały, że pewna forma przesyłki nazwana na naszej stronie EU Registered (poczta Austriacka) jest mało skuteczna i zdarzają się sytuacje, że poczta ta gubi nasze paczki.

Nie znamy skali tego problemu. Chcemy coś z tym zrobić, dlatego na początku prosimy każdego, kto zamówił produkt tą formą wysyłki i po 30 dniach paczka dalej nie dotarła o wpisanie komentarza z numerem swojego zamówienia z GB oraz numerem trackingu (prosimy tylko o takie komentarze w tym wpisie).

Po zebraniu wszystkich zamówień zbadamy sprawę i postaramy się wynagrodzić każdemu tą nieprzyjemną sytuację, która oczywiście nie powstała z naszej winy, ale bierzemy też za nią odpowiedzialność.

Tym samym po rozwiązaniu problemu usprawnimy wysyłkę z naszego magazynu HK i znajdziemy innego przewoźnika, który nie doprowadzi znów do takich sytuacji.

#gearbest
  • 421
  • Odpowiedz
Order No.: W1709201136128070
Tracking Number: RT002692879AT

2017-10-02 08:00 VIENNA, In transit-it's progressing through Post network
  • Odpowiedz
No i u mnie kwas z 5358933617
Support odpisal zebym szukal u siebie na poczcie.
"Dear Crovelane,
We are sorry to hear that you haven't received the order..."
  • Odpowiedz
GB klepie odpowiedzi na o%#p&(*l. Na moje oko sprawa wyglada tak:
1. Natłukli na bieżąco etykiet żeby dać ludziom numery trackingowe - jak widać to stary numer, paczka nie wychodzi z Anglii przez ok 20 dni+
2. Cisnalem ich support w miedzyczasie - tam oczywiscie odpisuja mi numerem paczki od DPD (paczka nawet nie zostala nadana - przygotowana tylko etykieta) czas leci...
3. Dzis dostaje kolejna odpowiedz od supportu - mam sprawdzic adres i isc na poczte szukac paczki. Oczywiscie jest im bardzo sorry - Paczka DPD - Priority Line a ja mam cisnac na poczte i szukac paczki SIC!
4. Nastepnie przychodzi mi na skrzynke wiadomosc "Due to restrictions with your selected shipping method, your order has been shipped using Registered Mail. This may cause a slight delay to the delivery. " - poprosilem ich o tracking number - cos czuje ze dostane jakis numer od 4px
5. I tu chyba zakonczy się historia...
  • Odpowiedz
Koledzy zamawiam sporo od GB ale drobnych rzeczy, teraz chciałem kupić Mi Note 2, ale po przeczytaniu wątku wstrzymałem się. Coś się zmieniło od czasu tej afery czy odradzacie zakup telefonu u nich?

@GearBest_Polska:
Czy uporaliście się już z przewoźnikiem kradziejem?
W przypadku wyboru EU express podczas zakupu telefonu jaki przewoźnik dostarczy paczkę?
  • Odpowiedz
Czy ktoś piszący w tym wątku, pomimo problemów otrzymał paczkę wysłaną EU Registered Austria Post ? Czy po dotarciu do Wiednia numer przesyłki pojawił się w jakimś inny trackingu poza 4PX ? Moja przesyłka według 4PX wczoraj dotarła do Wiednia i bardzo chciałbym się dowiedzieć, czy paczka w ogóle do mnie dotrze i czy będzie to bardzo długo trwało
Order : W1710020915545786
Tracking: RT002757376AT
  • Odpowiedz
@drozdek: Ktoś był że dostał paczkę która szła przez Austrie, ale raczej wątpię że przewoźnikiem był 4PX.
Raczej szykował bym się na 2mc czekania na zwrot kaski. Pozdro
  • Odpowiedz
Tak tylko w tym przypadku mamy info na bieżąco.
A u niektórych status

"In transit-it's progressing through Post network"

Jest od kilkunastu dni. I nadal stoi.
  • Odpowiedz
Mi jutro minie 60 dni i napisałem do nich kolejny raz. Oto co mi odpisali:

Thank you for your message. I'm so sorry you still have not received this parcel.


We are arranging your refund of USD245.99 now.
Please allow 7 to 14 working days for the transaction to appear in your credit card account.
  • Odpowiedz