Wpis z mikrobloga

Mirki mamy sygnały, że pewna forma przesyłki nazwana na naszej stronie EU Registered (poczta Austriacka) jest mało skuteczna i zdarzają się sytuacje, że poczta ta gubi nasze paczki.

Nie znamy skali tego problemu. Chcemy coś z tym zrobić, dlatego na początku prosimy każdego, kto zamówił produkt tą formą wysyłki i po 30 dniach paczka dalej nie dotarła o wpisanie komentarza z numerem swojego zamówienia z GB oraz numerem trackingu (prosimy tylko o takie komentarze w tym wpisie).

Po zebraniu wszystkich zamówień zbadamy sprawę i postaramy się wynagrodzić każdemu tą nieprzyjemną sytuację, która oczywiście nie powstała z naszej winy, ale bierzemy też za nią odpowiedzialność.

Tym samym po rozwiązaniu problemu usprawnimy wysyłkę z naszego magazynu HK i znajdziemy innego przewoźnika, który nie doprowadzi znów do takich sytuacji.

#gearbest
  • 421
  • Odpowiedz
RT002392667AT


@Pietrii: A to ciekawe, bo na stronie http://www.17track.net/en/track?nums=RT002392667AT&fc=0 oraz na austriackiej poczcie https://www.post.at/en/suche/index.php/default/index?suche_quick=RT002392667AT ani na żadnej innej stronie/multiwyszukiwarce na jakiej sprawdzałem nadal nie jest (i nigdy nie była) widoczna. Dzięki za rzucenie trochę światła na tę dziwną sytuację (aczkolwiek z drugiej strony nie wiem czy nie zrobiła się jeszcze dziwniejsza niż wcześniej). Wszystko wskazuje na spreparowany tracking.
  • Odpowiedz
@markosie: Odpowiedź z poczty austriackiej:

Unfortunately, we could not find an entry in our database under the number RT002580753AT.

Please contact the sender. Only the sender can apply for an official enquiry about the matter.


Skoro zatem rzekomo paczka jest we Wiedniu to dlaczego ich poczta nic o tym nie wie? Śmierdzi ściemą na kilometr.
  • Odpowiedz
Dzisiejsza wiadomość od supportu na zapytanie gdzie jest ,,wiedeńska'' paczka wyslana na poczatku września :

Thank you for your message.

We have received many feedback said the parcel arrived local post service but did not got notice to pick it up.
Therefore we still suggest you go to the post office to confirm if the parcel is holding at there.
  • Odpowiedz
@GearBest_Polska
Order number W1708210537570718
Tracking 1Z3X64Y56850924432
Shipping Date: Sep 02, 2017 10:47:23
Est Time 8-18 business days
Priority Line
na tracking site ( dpd.co.uk ) nic nie znajduje
  • Odpowiedz
@GearBest_Polska: Ja już dostałem refund z PayPala dawno za to, ale proforma podam żeby nie było że to najnowsza historia. Od dawna są różne problemy.

WW1703101413141760 BJ14892283272018

Temat z marca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zarejestrowałam się specjalnie żeby dodać do tego wątku kolejną paczkę, której tracking zatrzymał się 11.09
w Wiedniu.
W1709021022418161
RT002570985AT

Delivery deadline 4.10.2017.
Brak paczki na poczcie. Na szczęście płatność przez PayPal.Po jakim czasie zakładaliście spór? GB każe czekać na paczkę i nie podaje żadnych propozycji rozwiązania problemu.
  • Odpowiedz
19 września zamówiłem telefon z wysyłką priority line. Cały czas cisza.. mam tylko nr zamówienia Order No.:W1709191614534869
@Gearbest_Polska jest szansa że dostanę w jakimś niedługim terminie swoje zamówienie czy lepiej anulować transakcje?
  • Odpowiedz