Wpis z mikrobloga

Mirki mamy sygnały, że pewna forma przesyłki nazwana na naszej stronie EU Registered (poczta Austriacka) jest mało skuteczna i zdarzają się sytuacje, że poczta ta gubi nasze paczki.

Nie znamy skali tego problemu. Chcemy coś z tym zrobić, dlatego na początku prosimy każdego, kto zamówił produkt tą formą wysyłki i po 30 dniach paczka dalej nie dotarła o wpisanie komentarza z numerem swojego zamówienia z GB oraz numerem trackingu (prosimy tylko o takie komentarze w tym wpisie).

Po zebraniu wszystkich zamówień zbadamy sprawę i postaramy się wynagrodzić każdemu tą nieprzyjemną sytuację, która oczywiście nie powstała z naszej winy, ale bierzemy też za nią odpowiedzialność.

Tym samym po rozwiązaniu problemu usprawnimy wysyłkę z naszego magazynu HK i znajdziemy innego przewoźnika, który nie doprowadzi znów do takich sytuacji.

#gearbest
  • 421
  • Odpowiedz
@GearBest_Polska: Proszę o sprawdzenie mojego zamówienia: order W1709150931295400, Tracking 5359307385. Raz juz popłynąłem na poczcie austriackiej. Teraz miało byc bezpiecznie DPD... i 3 tydzień bez trackingu.
  • Odpowiedz
@mathee:
TYLKO NUMERY PRZESYŁEK MAJĄCE FORMAT RT00000000AT SĄ ZAGINIONE

Paczka z takim numerem śledzenia (5358753601) to Priority Line i one nie giną, ale ze względu na niedawną zmianę polityki celnej ich dostarczenie się znacznie wydłuża.
  • Odpowiedz
A czy komuś w ogóle doszła paczka, której status zatrzymał się w Wiedniu i nie było dalszego trackingu? Jeśli nie dojdzie do 20 października to ma być full refund, ale z tego co prześledziłam potrafili się rozmyślić i to tylko gra na czas.
  • Odpowiedz
@blender:

Mi zaproponowali nie całe 50% bo nie ubezpieczona. Gówniany sklep, gówniany support, cały czas jak gotowe wstawki wklejali..

napisałeś na Support po 30 dniach, tak jak ja. Ja jednak miałem ubezpieczenie i mi również odmówili zwrotu całości, więc wymóg ubezpieczenia to tylko wymówka.
  • Odpowiedz
@GearBest_Polska: Priolity Line znacznie wydłuża - mój tracking (5358961546) stoi od samego początku (17.09)
: 2017-09-17 08:00 Southall, Your parcel is on its way

Ktoś się orinetuje czy jest szansa że dojdzie ?
  • Odpowiedz
@GearBest_Polska: numer przesyłki w formacie RS000000000EE zamówienie z lipca od początku sierpnia jest w WER Warszawa i amba. Kontaktowałem się z PocztąPolską odpowiedź w stylu "nie mamy pańskiego płaszcza". Gearbest proponuje złodziejski zwrot czyli poniżej 50%. Jak żyć?
  • Odpowiedz
To coś daje jak Państwo podajecie numer przesyłki i nr śledzenia?
I tak jedyne na co GearBest stać to zwrot 50% ceny przesyłki.
  • Odpowiedz
Witam, opiszę Wam krótko jak się zakończyła moja sprawa. Telefon zamówiłem 28.07.2017. Po 12 dniach utknoł w Wiedniu ( przesyłka Europa Registered, poczta Austryjacka). Przeczytałem nasz temat w połowie sierpnia. Dodałem tutaj swój numer zamównia i przesyłkę. Po 60 dniach od daty wysyłki 30.09.2017 zgłosiłem sprawę na oficjalny support sklepu. Poprosiłem o zwrot pieniędzy (paczka ubezpieczona, zapłacone Przelewt 24). Pierwsze odpowiedzi są standardowe z prośbą o sprawdzenie trackingu i na poczcie itd.
  • Odpowiedz