Wpis z mikrobloga

Dobra, pałka się przegięła, wklejam rozmowę z typkiem, dosłownie sprzed chwili, żałuję jedynie, że mnie #!$%@? poniósł i nie potrolowałam, ale pierwszy raz coś takiego mi wpadło. Ręce opadają. Najlepsze jest to, że koleś, normalny, przystojny, zadbany... No najzwyczajniejszy na świecie!

- Witam, miałabyś ochotę na stale spotkania 2-3 razy w tygodniu, najchętniej w ciągu dnia. Mila atmosfera, wzajemny szacunek, dyskrecja, wysoka kultura i namiętna cielesność... co Ty na to? ;* Realne 4000 miesięcznie...

- Nie wiem czy czytałeś mój opis? Sądzę, że nie. Właśnie konkretnie mnie obraziłeś proponując rolę utrzymanki i #!$%@?, polecam portal roksa.pl w takich sprawach albo odloty, teraz, mimo wszystko, życzę miłego dnia i powodzenia.

- Nie szukam profesjonalistek, przepraszam jeśli moja wiadomość Cię uraziła, nie to miałem na celu, pozdrawiam serdecznie.

- Trochę lat na karku masz, więc zakładam, że chociaż w małym procencie umiesz myśleć, a jak nie masz z hajsem co zrobić, to wpłać na jakąś organizację charytatywną.

- Uwierz, że wpłacam, regularnie...

- To gratuluję gestu.

- Nie dziękuje, uważam to za obowiązek.

- Taki honorowy jesteś?

- Uważam, że jeśli ktoś może to powinien pomagać innym, a honorowym to jestem, krwiodawcą.

- A ty dupy dałbyś za 4 patole?

- Nie, nie jestem gejem.

- Ale w sensie jakby ci laska zapłaciła?

- Ja nie mam potrzeb finansowych.

- O patrz, to zupełnie jak ja, tak z czystej ciekawości, co cię skłoniło, że to mnie akurat wytypowałeś do miana ,,potrzebującej"?

- Nie, nie taka była droga wyboru.

- No to powiedz, ja zawsze się chętnie dowiem, co siedzi facetom w głowach, gdy piszą takie #!$%@? rzeczy do młodych dziewczyn.

- Podobasz mi się i tyle... zaryzykowałem...

- Ale facet, pomyśl, zagadałbyś jak człowiek normalnie w świecie, mógłbyś znaleźć sobie pannę...?

- Ok... pozdrawiam nie zabieram Twojego czasu.

- Idź, poluj ogierze!

- Tak tez zrobię, papa.


No patrzcie jaki kuźwa filantrop.

#tinder #zaadoptujfaceta #bumble #sympatia i inne tego typu gówna woła #bridgetjonesdlaubogich #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 192
  • Odpowiedz
@Kayleigh: Albo po prostu ma jakieś wady które mu przeszkadzają w znalezieniu albo po prostu chce mieć swoją prywatną prostytutkę że jak mu się zachce w niedzielę o 20 to ona przyjdzie do niego w niedzielę od 20tej :p Albo zwyczajnie nie ma czasu i chce mieć tylko seks.
  • Odpowiedz
@Kayleigh: Jeżeli ktoś zarabia 15k na rękę i nie ma nie wiadomo jakich wydatków(rodzina, leki, super drogie hobby) i nie spłaca 10 kredytów to dziwne że nie może odłożyć 4-5k miesięcznie, ale nie ważne.

Tym bardziej nie wiem jakie wy macie dziewczyny, że wychodzą was drożej jak 4 tysiące miesięcznie.


Ale wiesz, (i ja tu nie popieram ani też nie uważam że to coś złego) on płaci 4k i ma spokój.
  • Odpowiedz
@Asterling: Ew w ratach za jedno spotkanie. a potem juz przy zaufaniu. Stały przelew. Jeżeli dochodzisz do takich pieniądzy to nie pozwalasz sobie na dawanie 4k w ciemno. Ale nie wiem. Nie doszedłem. Może się mylę.

@Analkamon: No ma wydatki zwiazne z mieszkaniem i w sumie jego dziewcyzna przynosi drugie tyle
  • Odpowiedz
@Adatoniewypada: typ pisze typowym schematem. Takich ogłoszeń jest masa.
Chodzi w nich o to że facet umawia się na seks. Po spotkaniu płaci jakieś grosze albo nie. I kontakt się urywa. Nie ma żadnego układu 4k miesięcznie.
  • Odpowiedz
@Adatoniewypada:

Witam, miałabyś ochotę na stale spotkania 2-3 razy w tygodniu, najchętniej w ciągu dnia. Mila atmosfera, >wzajemny szacunek, dyskrecja, wysoka kultura i namiętna cielesność... co Ty na to? ;* Realne 4000 miesięcznie...

- Nie wiem czy czytałeś mój opis? Sądzę, że nie. Właśnie konkretnie mnie obraziłeś proponując rolę utrzymanki i >#!$%@?, polecam portal roksa.pl w takich sprawach albo odloty, teraz, mimo wszystko, życzę miłego dnia i >powodzenia.

- Nie szukam
  • Odpowiedz
@Adatoniewypada: Słyszałem o propozycji 10k od, rzekomo, piłkarza. Nic mnie nie zdziwi.
Mężczyźni wychowani przez matki, ciotki i babki, faszerowani serialami/filmami i innym gównem, które bombarduje ich fałszywą wizją roli mężczyzny, szczególnie w relacji. Kreuje iluzoryczny obraz relacji damsko-męskiej, zbudowanej na typowo ludzkiej, acz chorej, ułudzie ideału, który sam się naprawia, nie trzeba w niego inwestować, a wszystko toczy się własnym torem, bez ingerencji, któreś ze stron. Typowy, hollywoodzki związek.
Taki
  • Odpowiedz
@Kayleigh: trochę przeglądałem serwisy tego typu (szukamsponsora, szukambgatego itd.).
Przeważnie faceci siedzący na tam bajerują laski sponsoringiem żeby tylko z nimi pogadać, wyłudzić nagie fotki, ewentualnie spotkać się na kawę. W normalnych warunkach nie mieli by szans na jakiekolwiek zainteresowanie tych ładniejszych dziewczyn. Takie portale im to umożliwiają.
  • Odpowiedz
@Kayleigh: co? mama mówiła Ci, byś zawsze słuchał kobiety, szanował ją i zgadzał się, nie ważne co robisz, a teraz masz dysonans poznawczy i próbujesz pośmieszkować, by go zredukować? Nawet mi Ciebie nie żal.
  • Odpowiedz