Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie o poprawnym formacie zgłoszenia - zgłoszenia błędne lub niekompletne nie będą rozpatrywane.
Pamiętajcie o podawaniu nicków graczy, a nie numerów (nicki nad samochodami włączamy przez Crtl+L).
Pamiętajcie o ograniczeniu tego wątku do samych zgłoszeń, bez zbędnych dyskusji.
Wszystko to usprawni i ułatwi pracę grona sędziowskiego.
AM - @PolishRacer - Pierwszy wyścig, pierwsze okrążenie, na najdłuższej prostej - 2 min 45 s

Ja jechałem prosto, na prostych kołach, dostałem lekkie uderzenie w prawa strone i zepchnięcie na trawe i w efekcie na bandy (przy okazji kogoś zachaczyłem - MateuszZ89)
@patyk15: Chłopie czy Ty w ogóle widziałeś powtórkę? Ja byłem po środku, żaden nie miał jakiejś szczególnej przewagi. Kierowca od wewnętrznej miał to generalnie gdzieś i pozostałej dwójce nie zostawił zupełnie miejsca. Jak już zaczeliście na mnie wjeżdzać to zwolniłem i akurat tak nieszczęśliwie się złożyło że obaj polecieliście na piknik, nad czym do tej pory ubolewam.
@ionski: Chłopie oglądałem ( ͡º ͜ʖ͡º) Spokojnie, niech sędziowie rozstrzygną. Moim zdaniem, to ja byłem na początku z przodu i Wy jako atakujący powinniście zadbać o to, żeby było bezpiecznie - całe zdarzenie to nie tylko ostatnia sekunda, manewry zaczęły się od zakrętu.
@ionski @patyk15 Zobaczcie sobie na ten wypadek z mojej perspektywy. Jechałem zdecydowanie pierwszy i nie zmieniłem kierunku jazdy. Faktycznie, mogłem zostawić więcej miejsca, ale w ferworze walki nie zauważyłem, że jedziemy we trzech obok siebie. Myślałem, że mam tylko jeden samochód z boku. Sorki za to co się stało, ale jak dla mnie to był zwykły incydent wyścigowy.

Moim zdaniem, to ja byłem na początku z przodu i Wy jako atakujący powinniście
w ferworze walki nie zauważyłem, że jedziemy we trzech obok siebie


@DBoss: Ja dla takich sytuacji mam helicorsę. Nie wiem, jechałem maksymalnie czysto, a przez tę sytuacje straciłem szanse na dobrą pozycję. Nie wiem na kogo spada odpowiedzialność w takiej sytuacji, no ale na pewno można było tego uniknąć, gdybyś albo Ty jechał ciut bardziej po prawej, albo gdyby @ionski odpuścił, bo widział, że mnie wypycha z toru.