Wpis z mikrobloga

@mnoo: Przepraszam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na swoje usprawiedliwienie powiem, że chyba jakiegoś laga wtedy miałem i myślałem, że jesteś w większej odległości ode mnie, strasznie głupio to wygląda na powtórce. Sorki.
1. Kwalifikacje Pro: back to pits i dalsza jazda
7:35 czax

2. Kwalifikacje Semipro: back to pits i dalsza jazda
2:15 RentonB
3:40 Haszyk
4:20 RentonB
7:25 iAdamM
@rentonB to Twoje kolejne przewinienie tego typu z rzędu. Czy wiesz, że jest to zabronione (regulamin, punkt 3)?

3. Kwalifikacje Am: back to pits i dalsza jazda
4:50/5:30 Heblo
5:55/6:25 James Tevlev aka Qbol69
8:05 Cybeer
8:20 TechnoTampon

4. Am wyścig pierwszy: back to
@ACLeague:
SemiPro R2
Na dwa okrążenia przed końcem wyścigu, IAdamM zostawia mi miejsca mimo bycia praktycznie na równo z jego autem, co skutkuje spora strata do niego i brakiem możliwości wyprzedzenia. Chce nadmienić że kilka okrążeń wcześniej miała miejsce identyczna sytuacja na tym samym zakręcie.
No i tlumaczenie "Sorry nie miałem jak patrzeć na Helicorse w tym momencie" jest dla mnie #!$%@? niedorzeczne. Po co z tym jeździmy w ogóle? Jebnijcie
pazdzioch564 - @ACLeague: 
SemiPro R2
Na dwa okrążenia przed końcem wyścigu, IAdamM z...
@ACLeague:

SEMI, R1, 31:48
molibdenowypszemek (#33) uderza mnie na prostej i wypycha na bandy. Byłem całkowicie przed nim, trzymałem się toru jazdy, pomimo tego zawodnik postanowił nie używać hamulca, a tym samym zepsuł mi cały wyścig na moment przed jego końcem.

SEMI, R2, 08:51
Spayk (#29) na siłę wpycha się pomiędzy mnie a zawodnika Lunevil. Dochodzi pomiędzy nimi do kolizji przez co zostaję zepchnięty na bandę, obraca mnie i
SEMI R1
26:37 na dohamowaniu dostaję strzała od Shalky
34:03 - z mojej perspektywy dośc chamskie wypchnięcie przez molibdenowypszemek. Mógł po incydencie oddać pozycję, byłoby wszystko ok.

SEMI R2
23:04 wydaje mi się, że zbyt optymistyczny manewr ze strony Rotto. Szukał miejsca tam gdzie go nie było.
AM R1
3:00 - @CYBEERR - Zepchnięcie na prostej. Tracę pozycje. W poprzednim wyścigu SEMI to samo.
3:19 - wymuszam kontakt z @NCRN na jego wyjsciu z zakrętu podczas powrotu na tor po karambolu. [przepraszam - myslalem, ze mialem lukę]
33:07 - @PolishRacer - uderzenie spychające po jego wyprzedzeniu.

AM R2
Pozdro @Skethoo - tak się walczy... :)

12:21 - @Prophet uderza we mnie podczas wyprzedzania, po czym uderzam w niego.
14:18
@Plupi: W kwalifikacjach skończyło mi się paliwo, musiałem wrócić inaczej się nie dało... A w wyścigu po poważnym uszkodzeniu auta (po wypadku) przeniosło mnie samo do pitlane, ale w sumie nei wiem czy po takim czymś można kontynuowac jazdę. Wyjechałem akurat jak wszyscy kończyli kółko, więc miałem cały czas niebieską flagę, zjechałem na pobocze i wróciłem do pitstopu bo nie chciałem stwarzać zagrożenia a wyścig i tak był dla mnie skończony.
@ACLeague:
SEMI R2:
2:23 Cooltys (#444) - zahacza mnie, przez co spinuję i nie czeka na mój powrót na tor.
6:21 - Molibdenowypszemek po zjeździe do pitów niekiedy ignoruje niebieską flagę i blokuje drogę innym (8:29; 12:10 zajeżdża drogę Plupi)
@sumek182: sorry za strzala. Po puknieciu w Drn gdy stal bokiem ac uznalo ze nie mam przodu, vmax spadlo okropnie i walczylem o przetrwanie. Zbyt optymistyczne dohamowanie i walnalem. Geberalnie brak usprawiedliwienia. Ale odczekalem swoje przy bandach... Natomiast w r2 chyba sie z kims puknales i wleciales w t1 z pekna predkoscia, bo bylem calkiem sporo przed wami, a skonczylem z #!$%@? bokiem i tylem xD
Faktycznie, mogłem zostawić więcej miejsca, ale w ferworze walki nie zauważyłem, że jedziemy we trzech obok siebie. Myślałem, że mam tylko jeden samochód z boku.


@DBoss: Ja tylko przypomnę, że helicorsa jest obowiązkową aplikacją.

W kwalifikacjach skończyło mi się paliwo, musiałem wrócić inaczej się nie dało...


@Cybeerr: Dało
1) Mogłeś stać do końca qual w miejscu
2) Mogłeś zrobić Back to pits i nie jechać dalej.

nei wiem czy po