Wpis z mikrobloga

@r3pr3z3nt a ja chciałem napisać, że tak fajnie walczyliśmy :P
To o 14:18 to lekki kontakt, bo zostawiłeś mi za mało miejsca... za bardzo wypychałeś mnie... ja już byłem poza torem. No i nie widać żeby jakkolwiek wpłynęło na Ciebie - jedziesz niewzruszony - to ja hamowałem i odbiłem jeszcze bardziej ;) ... a później to podsterowność Ciebie prowadzi i dlatego straciłeś :P
... ale oczywiście niech ktoś z większym doświadczeniem to
@ACLeague: to jeden łańcuch zdarzeń:
serwer AM - R1
6:46 @PolishRacer zahacza podczas wyprzedzania @heblo ... obaj spinują... gdzie heblo podczas obrotów wytrąca z równowagi jadącego @randall który długim ślizgiem wpada w opony i nagle odbija się mi prosto pod koła :(
Mnie obraca i dodatkowo łapie jakieś uszkodzenia, bo ewidentnie promień skrętu mam żaden. Od razu zjazd na naprawy i wyjeżdżam ze stratą całego okrążenia... a mogła być wysoka pozycja
Kamera: CAR#25

AM : R1
2:16 - @KrzysiekGT - Z jakiegoś powodu postanawiam pojechać szerzej w T1 i ocieram się o >KrzysiekGT< . Sorry.
2:26 - negocki aka @n3go - >n3go< nie zostawia mi miejsca przez co trafiam w pancerne opony (uszkadzam prawe przednie koło). W wyniku uderzenia obraca mnie w poprzek drogi, klapsa dostaje mijający mnie > @Chad_MC < i na koniec auto ustawia się idealnie bokiem na drodze >KrzysiekGT<.
7:26
@n3go: jak zmienisz kamery to sprawa wygląda inaczej, dlatego pozostawiam do oceny sędziów.

Jak dla mnie sytuacja podobna do tej, którą zgłosiłeś wcześniej. Różnica jest taka, że ja przed kontaktem z Tobą uciekłem na pobocze. Gdybym tego nie zrobił, skończyłbyś tak samo jak po drugim kontakcie z KrzysiekGT.
@Golomp: obejrzyj sobie sytuację z widoku kierowcy ode mnie i wtedy oceniaj.

Moim zdaniem to nie było blokowanie zewnętrznej, a zła linia jazdy n3go na tej szykanie. Porównaj sobie z wcześniej wrzuconym gifem incydentu n3go z KrzysiekGT.
a zła linia jazdy n3go na tej szykanie


@ncrn: Był z przodu, mógł sobie wybrać praktycznie dowolną linię.

obejrzyj sobie sytuację z widoku kierowcy ode mnie

Dej no gifa czy coś. Ale to i tak raczej niewiele według mnie pokaże, bo na gfy wszystko widać dość dobrze, n3go jechał normalną linią wyścigową :p
@Golomp: Normalną linią? Nie masz przypadkiem blach DTR? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie ma gifa, w pracy jestem. A po raczej nie będzie mi się chciało softu do tego ogarniać.
@Golomp: No to panie kolego, na wejściu w szykanę byliśmy obok siebie. Obejrzyj sobie powtórkę z obu perspektyw i wtedy oceniaj. Nie zapomnij o helicorsa, która sprytnie na gfy jest schowana ;)