Wpis z mikrobloga

Mireczki! Dawno tego nie robiłem, przepraszam... Nadszedł czas na kolejne #rozdajo !! #pasibus #burgery

Świętujemy ponad 100k lajków na FEJSIE dlatego i świętujmy tutaj!
Ogólnie to jestem w szoku co się dzieje, ale to wszystko dzięki WAM! Dzięki PASIBRZUCHY! <3

Spośród WSZYSTKICH plusujacych wybierzemy 10 osób na darmowego burgera + rozdamy 3 PASI CZAPKI... <3

Do dzieła!
Pobierz
źródło: comment_SsGae4YF25dcCJ3Gm2ibxaGGD126oiaN.jpg
  • 56
@pietrekpietrek: macie jakiś wpływ na jakość waszych burgerów w poszczególnych placówkach? Albo różne placówki używają różnych sosów/składników do tych samych burgerów? Ogromna różnica jest między Pasibusem na Świdnickiej i tym na Arkadach. I tu i tu zamawiałem gonzalesa ale dostałem całkowicie inne burgery - jeśli chodzi o mięso, sos, ser. Wszystko w sumie było inne. Nawet frytki
@pwn3r: HEJ, mamy nad tym pełną kontrolę. Wszystko produkujemy w jednym miejscu, w naszej zajedni PASIBUS, wiec niemozliwe jest to zeby różniło się np. mięso (wiem , że na odczucia wpływa otoczenie... :( ) Ale każdy produkt, sos/ mieso / kulki / ser -> robimy sami w jednym miejscu... @pelen_spokoj: jadlem wczoraj specjalnie i kurcze ;( nie wiem , bo mi smakowało tak samo... Ale prawda jest taka ze DZIADZIO