Wpis z mikrobloga

Mireczki! Dawno tego nie robiłem, przepraszam... Nadszedł czas na kolejne #rozdajo !! #pasibus #burgery

Świętujemy ponad 100k lajków na FEJSIE dlatego i świętujmy tutaj!
Ogólnie to jestem w szoku co się dzieje, ale to wszystko dzięki WAM! Dzięki PASIBRZUCHY! <3

Spośród WSZYSTKICH plusujacych wybierzemy 10 osób na darmowego burgera + rozdamy 3 PASI CZAPKI... <3

Do dzieła!
Pobierz pietrekpietrek - Mireczki! Dawno tego nie robiłem, przepraszam... Nadszedł czas na ko...
źródło: comment_SsGae4YF25dcCJ3Gm2ibxaGGD126oiaN.jpg
  • 56
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pietrekpietrek: Meh, byłem dziś u Was na festiwalu Food Trucków w Szczecinie i nie powalają niestety Wasze burgery. Albo inaczej - są wporzo, ale przy tym, co słyszałem to niestety opinie są zdecydowanie za wysokie na temat Waszych bułek - po prostu konkurencja potrafi zrobić coś lepszego. Ale jedno mogę przyznać - burgery są u Was naprawdę duże.
@pietrekpietrek daleko do was mam, a jakiś food truck koko maka w Marino może stanąć. Tyle że tam pewnie nie będzie aż tylu chętnych co w centrum. Przydalby się bilbord na autostradzie to może z trasy ktoś by przyjechał. Taka pizza station w tamtej okolicy to chyba ma z 40-50% jak nie więcej rynku fastfoodow a z makiem to jest w sumie z 80-90% okoliczne rynku.
@pietrekpietrek: jak to sie stało, że miałem w Kekemeke 9 pieczątek na burgera i 8 na małego burgera, a dzisiaj sie okazuje, że nie mogę odebrać "darmowego burgera" bo Pasibusa w Kekemeke już nie ma? Nie można było dać jakiegoś info, żeby zrealizować pieczątki przed końcem 2021 roku? ( ͡° ʖ̯ ͡°)