Wpis z mikrobloga

jak neymar mógł zostawić NAJLEPSZE, uwaga powtórzę, NAJLEPSZE trio w historii futbolu?
MSN to najlepsze co mogło spotkać klubową piłkę, trzech wspaniałych zawodników z Ameryki Południowej, wspaniała motoryka, głowy pełne pomysłów, szli jak taran strzelając prawie 140, rozumiecie, STO CZTERDZIEŚCI bramek w jednym sezonie nie to co jakieś bbc czy inne trio jest tylko jedno M-S-N
ale spoko dembele go zastąpi i nazwiemy je LSD czaicie, leo suarez dembele, z LSD nikt nie wygra ;)

ale idź sobie
za pieniędzmi
mało ci? mało? wykarmiłbyś tym kilka pokoleń w przód
ale tatusiek ci namieszał w głowie
i idziesz do muslimów grać w paryżu
żal mi cie
neymoney $$$$!!!

xD
#larambla #fcbarcelona #transfery
  • 24
@rskkk: nie rozumiem przeciezod samego przyjscia do barcy było wiadomo ze bedzie srzedawczykiem przez całą kariere , w psg tez bedzie z gora 3 lata i pojdzie znow gdzie indziej za kasa
@rskkk: a nic, tak się zastanawiam, a po za tym to po co przejmować się jakimiś obcymi typkami, ich kasą, jakimiś obcymi klubami i ich kasą, lepiej dobrze się wyspać, wstać rano, zjeść zajebiscie dobre śniadanie i popić to jakąś cholernie dobrą kawą.
@rskkk: najlepsze trio w historii futbolu, gdzie podczas 4 lat jego istnienia, rywal zza miedzy 3 razy zgarnął Puchar Mistrzów. Najlepsze trio, które w ostatnim roku już przez PSG mogło być wyjaśnione, a co ostatecznie zrobił Juventus, najlepsze trio, które pół sezonu goniło Real w lidze i ostatecznie w kiepskim stylu wtapia z Malagą i traci szansę na mistrza kraju.

Jak z głową wydadzą te pieniądze od Neymara, to ten transfer
@mafi20: mnie generalnie wali ten śmieszny klubik xD neymar to była ich wielka porażka, dał im relatywnie mało w porównaniu do suareza i messiego (moim zdaniem), a stracili na nim nie tylko kupe kasy ale również bardzo dużo PR'owo.

@parys88: ja się tym kompletnie nie przejmuje, jak wyżej, wali mnie ten klub bardzo xD na śniadania niestety nie mam rano czasu, ale zjadłbym takie dobre bułeczki z masłem, bekon i
@rskkk: to prawda, jest to teraz problem i pewnie będą musieli sporo zapłacić ale będzie ich na to stać. Mam pytanie, bo sam nie wiem dlaczego, ale czemu Barca nie rozważa transferu Alexisa? Czy przy jego odejściu był jakiś gnój, po którym nie chce tam wracać? Czy po prostu nie chciałby znowu być w cieniu Messiego? Jeśli to drugie to uważam, że w obecnej Barcelonie wcale by nie był, a wniósłby
via Android
  • 0
@vinmcqueen chciałbyś tak wracać? To byłoby dla nich idealne wzmocnienie, ale skoro raz go usunęli bo Neymar... Inna rzecz jest taka, że on chce zarabiać kosmiczne pieniądze. Pewnie chce przeczekać i dostać premie za podpis i lepszy kontrakt
@rskkk: dlatego pytam bo nie pamiętam okoliczności odejścia. No faktycznie nie wiem czy barca byłaby w stanie zaproponować mu taką kasę jaka jest w PL ale piłkarsko myślę że to sytuacja win win gdyby pochowali ego do kieszeni
@vinmcqueen: Ale co mają do tego trofea? Nie wiem czy wiesz, ale ofensywna trójka to nie cała drużyna, a to cała drużyna pracuje na swoje sukcesy i zdobywane trofea. Gdy Barca była w formie to ta trójka już w pierwszym sezonie wspólnej gry cieszyła się z trypletu, ale to zasługa wielu czynników, a nie tylko tych trzech cracków.
Fakt jest taki, że lepszego trio nie było w historii tego sportu. No
@vinmcqueen: A co do Sancheza to chyba żadnego gnoju nie było. On się ewakuował, gdy Barca ściągała Suareza, jak Neymar przyszedł to jeszcze pograli sezon razem. Tłumaczono to tym, że jest za dobry i zbyt ambitny by być zmiennikiem dla wspomnianej trójki. No i Barca otrzymała troche grosza za niego, być moze bez tego transfer Suareza nie byłby możliwy.
Nie przypominam sobie by Barca w ostatnich latach "dwa razy wchodziła do
via Android
  • 0
@AgentGecko ani razu tam nie byłem :D wyobraź sobie że mam fejsa i widzę co ludzie piszą o transferze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówienie o MSN jako czymś przelomowym i jako o najlepszych na swoich pozycjach... No cóż, to chyba kończy temat MSN z Tobą
@rskkk: No to ciekawe, że dajesz w tagach #larambla.

Kto w ostatnich 3 latach był lepszy od Messiego na prawym skrzydle?
Kto w ostatnich 3 latach był lepszy od Neymara na lewym skrzydle? W statystykach może i Ronaldo (choć Neymar też miał świetne), ale w samej grze?
Kto w ostatnich 3 latach był lepszy od Suareza na środku, jako 9-tka? Może Lewy był porównywalny, może, ale na pewno nie lepszy.
@AgentGecko: no to w takim razie po co pisanie najlepsze trio skoro to cała drużyna zdobyła tryplet bo "była w formie"? Jak można zmierzyć inaczej "najlepszość" skoro niewątpliwie wielkie osiągnięcie trypletu to był tylko jeden sezon, a Real też w tym okresie dokonał historycznej rzeczy jaka jest obrona Pucharu Mistrzów? Jak ma się najlepsze trio w konfrontacji z triem z Madrytu które osiągnęło więcej w okresie bezpośredniej rywalizacji? Najlepszym triem jako
via Android
  • 0
@vinmcqueen halo mój wpis nie powinien być brany na poważnie xD
Jak brać ich jako najlepsze trio, skoro bramkami w lidze nie konkurują z tego co pamiętam z BBC a z Ronaldo Benzema i Higuainem?
MSN było super w ataku, ale tak jak i z BBC, cierpiał imo z nim cały zespół. To defensywa wygrywa się trofea, a FCB ma ja naprawdę imo na niskim poziomie.