Wpis z mikrobloga

> Być może ktoś będzie sobie obijał kolana o dół zlewua bo zabudowany. Może być ciężko myć wąską przestrzeń między wanną, a kabiną.


@l-da: to co było zaproponowane wcześniej było o wiele gorsze i zasłaniało połowę okna, ale faktycznie też się zastanawiam czy można coś jeszcze tutaj zmianić
> Rozumiem że masz kobietę. Gdzie ona zmieści swoje kosmetyki pielęgnacyjne? Do jednej szuflady? Niemożliwe, a są sprzęty typu suszarka do włosów gdzie jeżeli można to gdzieś schować (szafka) to trzeba to wykorzystać. Pralka w kotłowni? Zapasowe ręczniki, waga łazienkowa, ewentualna ściągaczka do szyb żeby nie było śladów na prysznicu...


@Hannahalla: planuję zagospodarować wnękę przy drzwiach, plus może jakaś mała komoda pod oknem? Co do pralki, to będzie w innym pomieszczeniu.
speedy911 - > > Rozumiem że masz kobietę. Gdzie ona zmieści swoje kosmetyki pielęgnac...

źródło: comment_icUBif4sqKWRG9CGwfVo7MaBV4S1enHg.jpg

Pobierz
@Jebwleb: @speedy911: Ja bym inaczej w ogóle zagospodarowała tamte miejsce z ławką. Można zrobić szafki pod siedziskiem i obok siedziska. Tu zdjęcie z Pinteresta (polecam z całego serca), oczywiście tu jest styl hamerykański ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale chodzi o samą inspirację i wykorzystanie pomysłu na praktyczne wykorzystanie przestrzeni.
H.....a - @Jebwleb: @speedy911: Ja bym inaczej w ogóle zagospodarowała tamte miejsce ...

źródło: comment_lCIMrE6AM8qZgMW3NewOSk45bYOlJG4p.jpg

Pobierz
> Kosze na pranie też w tamtym pomieszczeniu co pralka? Pomyśl nad wygodą różowego - jeżeli goli nogi w domu a nie chodzi na zabiegi depilacji woskiem to dobrze aby miała składane siedzisko pod prysznicem


@Hannahalla: odmówiła, już proponowałem ;) A co do ławeczki to ciekawy pomysł.

> wywaliłbym wannę


@gramac: żona nalega na jedno i drugie
@speedy911: prysznic otwarty? będzie zimno i nieprzyjemnie.
z praktycznych rzeczy, to:
przezroczyste szkło w kabinie to ciągle widoczne plamy po kroplach wody, nie powtórzę tego błędu przy remoncie łazienki. tym bardzie jak jest obok wanny i będzie z dwóch stron moczone. przemyśl zamianę na mleczne szkło, albo w ogóle ściankę z kafelków, bo w sumie po co ta przerwa między wanną a prysznicem? reszta bardzo spoko
prysznic otwarty? będzie zimno i nieprzyjemnie.


@Galvay: już poprosiłem projektantkę o zmianę, a wcześniej przekonałem żonę, że to nie był dobry wybór. Co do szkła to jest temat do przemyśleń!