Wpis z mikrobloga

@speedy911: grafika to też nie mój klimat, ale niektórzy lubią, to nie komentowałem.
a przeźroczyste szkło wygląda dużo lepiej od mlecznego, ale tylko do pierwszego kąpieli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nie da się nawet ściągaczką do wody wszystkiego usunąć (chyba że chcesz na to tracić pół życia), więc zawsze jakieś wodne maziaje zostają (,) do szału mnie to doprowadza, więc naprawdę warto to
> Kosze na pranie też w tamtym pomieszczeniu co pralka? Pomyśl nad wygodą różowego - jeżeli goli nogi w domu a nie chodzi na zabiegi depilacji woskiem to dobrze aby miała składane siedzisko pod prysznicem


@Hannahalla: odmówiła, już proponowałem ;) A co do ławeczki to ciekawy pomysł.

wywaliłbym wannę


@gramac: żona nalega na jedno i drugie

@speedy911: No zależy czego potrzebujecie, ja mam obecnie wannę i tęsknie do prysznica
@speedy911: nie rób jasnych fug na podłodze, ja zrobiłem i żałuję bo na środku tam gdzie się chodzi są już ciemne brudne a pod ścianami jasne...

edit: dwie umywalki to jakaś bzdura z filmów

edit2: wywal też te grafiki z płytek na ścianach.
@speedy911: jaki masz pakiet szybowy w oknie? Jeśli taki jak w normalnym oknie to wymieniłbym go na szybę mleczną bo nie będzie nic widać. Ta roleta, która jest w projekcie będzie pewnie łapać zabrudzenia, lepiej ją wywalić. Tak jak pisał ktoś o fugach, nie dawaj jasnych na podłogach.
@speedy911: może ładnie, ale mało praktycznie. Mało przestrzeni do przechowywania przy zlewie, niby można dać szafkę dalej, ale to mniej wygodne niż pod ręką. Przypuszczam, że nie planujesz trzymać środków czystości (chemii gospodarczej - Domestosy itd) w łazience, bo przy tych szafkach to będzie tragedia, ale najpotrzebniejsze mimo wszystko wygodniej jak są w łazience.
Otwarty prysznic - jedni lubią inni nie. Ja jestem zmarzluchem i myślałem, że nie będzie mi pasował,
@speedy911: a po co prysznic i wanna? Wywalić prysznic i dodać zabudowę wanny szklanym ekranem - a w miejsce prysznica dać szafę, bo zdecydowanie brakuje w tej łazience miejsca na różne mniejsze i większe pierdółki.
Bo to wielkie lustro może sporo kosztować.


@crazy_elk: będzie jedno duże, albo dwa mniejsze

zrobiłbym większą wannę


@kartofel_mocy: 175 chyba wystarczy ;)

nie rób jasnych fug na podłodze,

edit: dwie umywalki to jakaś bzdura z filmów

edit2: wywal też te grafiki z płytek na ścianach.


@Liuxus: dekor usunę, będę pamiętał o tych fugach, 2 umywalki zostają :)

PS: nowa wizualizacja
speedy911 - > Bo to wielkie lustro może sporo kosztować.

@crazyelk: będzie jedno d...

źródło: comment_5VaGlUdGiJoOi0BzWLYQBQu9kiFyfyHH.jpg

Pobierz