Wpis z mikrobloga

@speedy911: Ogólnie jest tragedia moim zdaniem. Na podstawie pierwszej wizualizacji - co z oświetleniem, w ogóle go tu nie widać? Gdzie miejsce na ręcznik obok umywalki? Po co w ogóle dwie umywalki, kto z dwóch będzie korzystał, tego się nigdy nie używa. Nieuzasadniony i dziwny rozkład płytek, w dodatku moim zdaniem są okropne, bierz jakieś gresowe. Kompletnie niepotrzebna i niewykorzystana wnęka na lewo od lustra. Grzejnik w dziwnym miejscu - grzejniki
@speedy911: plusik za 2 umywalki, może niekoniecznie duże potrzebujesz. Tam gdzie stoją te dwa kwiatki i tak będą stały kosmetyki, więc nawet nie szukaj kwiatków ;)

@Jebwleb: też mam 2 umywalki i jest to doskonały pomysł. Każdy ma swoją i święty spokój jest.

Gdzie miejsce na ręcznik obok umywalki?


właśnie pomyślałem sobie "a gdzie ja mam ręczniki"? I - nie obok umywalek! Że też nigdy nie pomyślałem o tym że
projektantka? tzn. dupa której nie chciało się uczyć niczego konkretnego i stwierdziła że będzie mówić jak ustawiać meble?


@kinlej: nie pytałem jej o wykształcenie, mam ją z polecenia

która to część Simsów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@XyzykDX: chyba druga część, bo grafika trochę słaba

Dlaczego nie ma bidetu?

@Catttana: bo będą chodzić z kałem rozmazanym na pośladkach


@kinlej: tak źle to nie będzie
Nie rób zamkniętej z jakimiś brodzikami, to przeżytek :\


@vind: planowaliśmy bez brodzika, ale może być problem z odpływem, jak się da zrobić bez to wprowadzimy zmiany podczas remontu

też mam 2 umywalki i jest to doskonały pomysł. Każdy ma swoją i święty spokój jest.


@animuss: zgadzam się z Tobą, a co do ręczników i wieszaków to dobierzemy wszystko pod koniec remontu - łatwiej będzie wszystko zaplanować będąc już w
co z oświetleniem, w ogóle go tu nie widać? Gdzie miejsce na ręcznik obok umywalki? Nieuzasadniony i dziwny rozkład płytek, w dodatku moim zdaniem są okropne, bierz jakieś gresowe. Kompletnie niepotrzebna i niewykorzystana wnęka na lewo od lustra. Grzejnik w dziwnym miejscu - grzejniki łazienkowe mają takie kształty, żeby można było wieszać na nich ręczniki, jaki sens ma robienie takiego z dala od miejsca w którym się kąpiesz? Nie rozumiem decyzji o
bardzo dobre pytanie, teoretycznie tysiak za pomieszczenie, w praktyce będzie to wliczone w koszt materiałów - korzystam z pośrednictwa firmy BOKARO

:O
Powinienem zostać projektantem wnętrz. To serio nie są wizualizacje które powinny tyle kosztować. No chyba, że np. szafka pod umywalkę jest na zamówienie i dostałeś jej rzuty i przekroje do wysłania do stolarza + kosztorys materiałów, a wszystko inne jest wrysowywane od początku bez korzystania z gotowych modeli (ale nie
moim zdaniem zajebista sprawa z tym otwartym prysznicem


@Thexil: Moim zdaniem też, ja u siebie mam wannę z prysznicem w środku bo łazienka nie jest jakaś wielka a nie chciałem upychać na siłę, ale trochę tego żałuję - nigdy się nie kąpię, zawsze biorę prysznic xd
Tak na serio to moim zdaniem po prostu trochę was na tym naciągnęli :/ Wizualizacje technicznie są bardzo słabe, projekt moim zdaniem również przeciętny - popatrz, sam przyznałeś, że w sumie wszystko jest do zmiany i nic wam po tym projekcie :/ Nie żebym was tu jakoś krytykował, ale moim zdaniem ta projektantka zrobiła to na odwal się.

Tak z ciekawości to w jakim stanie jest obecnie łazienka (kompletnie surowy? okna, drzwi?)