Wpis z mikrobloga

@KwasneJablko: trochę niesprawiedliwy komentarz, bo jest masa ludzi, którzy nie musieli nic specjalnego robić aby z powodzeniem odnaleźć się w świecie uczuciowym. W zasadzie to prawie nie znam ludzi którzy musieli sobie na to 'zapracować' poprzez dobre zarobki, siłownie, ubrania, fryzury, naukę podrywania. To zdaje się być głównie domeną internetowych doradców.
Po prostu większość ludzi jest wystarczająco dobra, a pozostali (my :P) no cóż, nie jesteśmy.
@wyjde_z_przegrywu: Jakiego 15 roku życia XDDDDDDDD Przeciętny wiek inicjacji seksualnej w Polsce to ok 18-18,5 i to by raczej się pokrywało z rzeczywistością. Polska to nie Ameryka, że 3/4 nastolatków ma samochody i sobie jeździ i bzika. Ten wiek wypada na akurat na początek studiów, bo często się ludzie przeprowadzają do innych miast i między innymi nie muszą się srać, że rodzice im do pokoju wbiją. A ty wierz, że w
@wyjde_z_przegrywu: Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to jakiś
@wyjde_z_przegrywu: Ja tam nie wiem, jak patrzę na moje znajome, to połowa z nich po dziś dzień nie przytulała chłopaka, a co dopiero te słynne współżycie (ale na sto procent nie mówię, może tylko zgrywają takie cichutkie, a odbijają sobie). A Sebki ze starej klasy tym bardziej.
@wyjde_z_przegrywu: Nagle zdałam sobie sprawę z tego, jak moje otoczenie jest aseksualne xD Mam jakąś Drużynę Przegrywów za sobą, bo w sumie tylko jedna znajoma ma chłopaka, z którym tam sobie tereferuje, a reszta tylko piwniczy
na wszystko trzeba zapracowac


@KwasneJablko:

HAHAHHAHA tacy jak ty nie zrozumieją xD
Tak, bo taki Patryk sobie zapracował na to że miał swój pokój, zarobił sobie na modne i ładne ubrania, nie miał trudnych doświadczeń z dzieciństwa... TAK TO WSZYTSKO JEGO ZASŁUGA xDDDDDDDDDDDD I TO WI WIEKU 16 LAT. Wystarczyło nie kupować drożdżó..... Zaraz zaraz, a to czasem nie Patryk dostawał codziennie pieniądze, żeby sobie kupić kilka paczek czipsów z tazosami
@wyjde_z_przegrywu: na studiach, po siódmej/ósmej dziewczynie uświadomiłem sobie że seks to nie wszystko, prosto jest złapać jakąś petarda loszkę z mięsistym tyłkiem i dużymi jędrnymi cyckami, zabrać do fajnej knajpy a potem na domówce przegrzmocić w pokoju obok, ale w pewnym momencie ci się to nudzi, kolejna dupeczka, gadkę masz już wyuczoną, zaczynasz skupiać się na znalezieniu takiej jak te puste ślicznotki tylko że jest o czym pogadać po a nie