Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowypasek Moja obecna partnerka ma regularne wytryski podczas seksu lub pieszczot oralnych, obecnie nie zaczynamy zabawy bez podlozenia kilku recznikow :) Czy to jest normalne? Zartujemy sobie, ze zamiast recznikow chyba trzeba bedzie zaczac rozwijac folie do tapet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakie sa wasze doswiadczenia? Oczywiscie moja partnerka to uwielbia, ja tez nie mam nic przeciwko bo wiem, ze jest jej dobrze i wije sie z rozkoszy. Minus to gorzki smak i kwestia wyplukiwania sluzu, ale lubrykant spokojnie rozwiazuje ten problem.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #stulejacontent #seks #tfwnogf #przegryw #podrywajzwykopem
  • 14
@filantep: Niektóre tak mają, jedne mają mega gęsty wytrysk a'la kisiel a inne wręcz przeciwnie..
Normalne u niektórych kobietek ale tylko raz z czymś takim się spotkałem osobiście niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@filantep To ułamek procenta wszystkich lasek które tak mogą oraz jakieś 10% szans że rzeczywiscie doprowadzisz ja do takiego stanu - chociaz bardzo to zalezy od temperamentu dziewczyny.
W ogóle koboeca ejakulacja jest bardzo słabo naukowo poznana i jest to w dalszym ciągu przedmiot badań.
Namacalnie tez mi sie to raz zdarzyło, i było śmieszne wiec mysle ze mozesz czuć się wyrozniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)