Wpis z mikrobloga

@atencjuszka: bo jak już daje te 800zl do koperty to niech przynajmniej te dwie osoby się najedzeni i napiją.

Wczoraj właśnie znajoma mi odmówiła I nie pójdzie że mną na wesele, które jest w sobotę. Mam nadzieję, że jeszcze kogoś znajdę xd
@atencjuszka #!$%@? trzy po trzy, chcą to tak robią.
Swoją drogą dlaczego komuś to w ogóle przeszkadza? Czy to jakiś wstyd jak ktoś napisze sobie posta o tym? Ja tam nie pisałem, ale widziałem wiele osób które się bawiły dobrze ze wszystkimi i nic się nie stało, poznali za to świetnych ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@atencjuszka ja byłem sam na studniowce bo tak wyszło i co ( ͡° ͜ʖ ͡°) lajcik był, koledzy co poszli z koleżankami czuli się jak zjeby bo w ogóle nie były nimi zainteresowane xddd ale to parę ładnych latc temu
bo jak już daje te 800zl do koperty to niech przynajmniej te dwie osoby się najedzeni i napiją.


@maniek_: no to jak idziesz sam, to mozesz dac mniej...
@atencjuszka: niektorym sie wydaje, ze celem zyca kazdego czlowieka jest posiadanie partnera/parterki, a jesli idziesz na wesele sama, to znaczy, ze takowego nie posiadasz,a wiec na pewno jestes nieudacznkiem.
Glupie, ale niektorzy zyja wedle takiej filozofii.

Ja uwazam, ze nie ma co
@atencjuszka Dlaczego ludzie mają kompleksy? Dlaczego chłopaki boją się zagadać do dziewczyny przy barze? Czemu się jąkam, gdy płacę za 95tkę na Orlenie? Szeroko pojęte #!$%@?, choć w tym przypadku tu bardziej rolę odgrywa postrzeganie danej osoby przez rodzinę i znajomych. Szczególnie tyczy się osób, które mają problemy z nawiązywaniem relacji międzyludzkich.
@agaja no właśnie już się zadeklarował, że będę z os. towarzyszącą więc muszę dać tak żeby się zwróciło, a koleżance z którą ja chodzę po weselach, a ona ze mną musi iść na zastepstwo do pracy i trochę lipa wyszła.
@atencjuszka: Na wesele znajomych - spoko, jak się da, to można zasugerować parze młodej, że osoby bez osób towarzyszących dać do jednego stolika - zazwyczaj szybko się jakiś temat znajdzie i się fajnie rozmowa kręci, nawet zanim alkohol się pojawi.
Na wesele gdzie jest dużo rodziny- ostatnio przerabiałem i co chwilę jakieś docinki typu "widzisz, młodszy kuzyn już po ślubie a ty sam, gdzie masz jakąś pannę, tylko przed tym komputerem
@Rachey: No to rozkmin moja sytuacje, ze na 3tyg przed weselem zostawił mnie facet, para młoda pytała czy chciałabym dalej uczestniczyć w tak ważnym dla nich wydarzeniu, bo się zżyliśmy i świetnie dogadywaliśmy, motyw był taki ze ten były facet był rodzina pary młodej, a nawet lepiej, był świadkiem pana młodego i na to wesele poszliśmy razem ale osobno ( ͡º ͜ʖ͡º)


@atencjuszka: Bo nikt rozsądny nie chodzi z własnej woli na imprezy tego typu samemu. Wesela charakteryzują się tym, że przychodzi się na nie w parach, to nie dyskoteka czy pub. Chcesz tak chodzić to chodź nikt Ci nie broni, ale to nie ludzie chodzący w parach na wesela są odstępstwem od normy.
@atencjuszka: ide na takie wesele, gdzie bede znala jedynie pare mloda i jedna nasza wspolna znajoma. Wole wziac kolege z ktorym mam bardzo dobry kontakt i pogadac z nim i pobawic,niz siedziec jak kolek na weselichu ( a wiem ze zaproszeni beda w parach, wiec trudno by mi bylo zlapac kontakt)

Poza tym jesli masz dar i swietnie lapiesz kontakt ze wszystkimi, to tylko pozazdroscic, nie wszyscy tak maja
No to rozkmin moja sytuacje (...)


@atencjuszka: CO XD
Przecież to niemożliwe. Nie było jakiejś kwasowej atmosfery? Nie czułaś się z tym nieswojo? Przecież szłaś tam właściwie jako obca.
( ͡° ͜ʖ ͡°)