Wpis z mikrobloga

Zależy jeszcze co to za mod ( ͡ ͜ʖ ͡) 4€ za coś no normalnie kosztuje ile? 10? To moim zdanie okazji i jeszcze liga do tego w pakiecie + wyścigi + serwery.... 4€ to nie jest duża cena za tale korzyści.
Mod jest świetny, osobiście testowałem i mogę polecić. Samochody należą do tej grupy, którą nazywam "easy to learn, hard to master". Cena nie jest aż tak tragiczna. Samochody są świetnie zbalansowane, testowaliśmy na Spa, różnice w czasach to niewykraczający poza deltę błąd statystyczny, także jest spoko. Ogólnie mod jest takiej jakości jak Kunosowe modele, więc można to potraktować jako dobre DLC z DTM. Na pewno to będzie lepszy deal niż nadchodzące DLC
@dj_sasek : No raczej tak nie bardzo jak dobre DLC od Kunos. Ready-to-Race kosztuje 8€ i daje kilka modeli. Każdy Dream Pack (również po 8€) daje kilka modeli plus tor. No i autka są na licencji, więc żadnych wymyślnych Aura, Bayro czy Maures. DLC Ferrari najpewniej będzie zwykłym dojeniem fanów.

Mnie osobiście bardziej się podoba wspomniany wyżej mod URD EGT 2016. Pięć modeli za 5€. Do tego auta nie brzmią jak ul