Wpis z mikrobloga

Ćpun i alkoholik popełnia samobójstwo i osieraca 6 dzieci, wszyscy się podniecają jego muzyką, #!$%@?ą co chwilę linki do tysiąca kolejnych piosenek, o borzeborze jaki on był super, czm sb zabil :///

90letnia osoba, która przysłużyła się krajowi i teraz musi życ za 700zł, nie stać jej na leki i jedzenie przez co umiera z głodu, wszyscy mają #!$%@?

Ludzie są #!$%@?.
#oswiadczenie #linkinpark #truestory
  • 45
@Yolocaust: taguj to gowno jakos inaczej, nie wiem, moze #pasta albo #shitwykopsays bo serio #!$%@? juz mnie niektorzy pod tym tagiem. jezeli kogos temat nie interesuje to po prostu wrzuca tag #linkinpark na czarno i wywalone, ale oczywiscie przy kazdej takiej okazji musza sie znalezc ludzie wlasnie w stylu: o jak mnie #!$%@? ci sluchacze (tu wstaw nazwe dowolnego zespolu), tylko prawdziwa muzyka!"

ps. apropo czarnej listy - rzadko uzupelniam, ale
@mejbi: Skoro nie masz komu i tym powiedzieć, powiedz to wszystkim.
Wystarczyło, żeby ta osoba, z własnarecznie zrobionym transparentem opisującym jej status w postaci kartki A3 (20gr) i stanęła na jakimś placu, w ramach jednoosobowego niemego protestu to z pewnością ktoś by zauważył.
Nie mówię juz nawet o tym, ze mógłby sie z tego jakiś hype zrobić, bo temat jest chwytliwy.
No ale lepiej cierpieć w osamotnieniu, co?
@ppiasq: a jaki, #!$%@?, wplyw na zycie moze miec debilna piosenka?
Takie durne teksty zawsze slysze od "gwiazd" typu Ala Janosz, Kelly Family, i ta porabana... jak jej tam... Gosia Andrzejewicz.

"Dostalam wpis na fejsie od mojej fanki, że moja tworczosc odmienila jej zycie"

Really???.
@Yolocaust: Bardzo łatwo kogoś ocenić nie wnikając w powód jego uzależnienia. Chester w bardzo młodym wieku był wykorzystywany seksualnie przez przyjaciela rodziny. Jego dramat trwał 6 lat i spowodował trwałą traumę, depresję. Chciał pozbyć się tego bólu jaki został mu zafundowany w dzieciństwie więc jako nastolatek zaczął brać narkotyki, uzależnił się też od alkoholu. Oczywistym jest, że można było wybrać inną drogę ale 1.sam nie wiesz, jak byś się zachował gdyby