Wpis z mikrobloga

@Sierkovitz: Ja tam na wasze propagandówki nie wchodzę więc było to tutaj na wykopie. Następnym razem będę archiwizował. Był jeden nawet rodzynek co twierdził że Pilecki nienawidził intelektualistów bo w jednym fragmencie pamiętnika napisał że byli wątli i szybko umierali nieprzyzwyczajeni do nadludzkiej pracy fizycznej. Taki wysryw wystrugał tylko dlatego że przez klawiaturę nie przeszłoby mu nic pozytywnego o wyklętych.
@Sierkovitz: Od kiedy neuropa to tylko fanpage? To co robicie na wykopie? Jeśli tak Cię to boli to dajcie listę swoich członków i nie będę bezpodstawnie oskarżał ( ͡° ͜ʖ ͡°) - ale nie, tak jest wygodniej. Jak ktoś coś pierdzielnie jak Ospen to się powie że nie jest z neuropy a tak się będzie go plusować bo jest pożyteczny.
@ediz4: Nie było mnie przez jakiś czas na wykopie ale patrzę ja ci sobie i były bany tydzień temu - ale widzę zapomniało ci się... O - nawet sportink wrócił z multi i znowu spadł z rowerka... Ci sami co 2 lata temu. Nie - wcale nie ma zorganizowanej działalności.

Ja nie widzę żadnej zorganizowanej działalności

To raczej świadczy o zdolnościach kognitywnych obserwatora niż o czymkolwiek innym.
@Sierkovitz:

Nie masz pojęcia ale wiesz, że Neuropa jest zorganizowana a konserwy nie. Nie masz pojęcia ale komentujesz pod znaleziskiem na ten temat. Hmm...

Wiem bo widzę grupowe zakopywanie, zwoływanie się na mikroblogu itp. Ta wasze stronka też oznacza że nie jesteście zorganizowani - błagam. Nie muszę się do tego doktoryzować w waszej wojence z 4 konserwy.

Jak nie masz pojęcia = to - polecam taki styl życia - nie wypowiadaj
@Majk_: Zapominając że bezpośrednio tych ludzi zabili sędziowie którzy do dziś spokojnie sobie dożywają a w sądach ich wychowankowie "robią robotę" to #!$%@?ście wystarczy być tobą i tobie podobnym pacjentem żeby taką "trafną analogię" skonstruować...