Wpis z mikrobloga

@Usmiech_Niebios: Wcześniej trwała regularna bitwa - jedna i druga grupa masowo zakopywała i wykopywała znaleziska pasujące czy niepasujące do ich światopoglądu. Po zbanowaniu ostały się jakieś resztki użytkowników. Nie widzę teraz żadnej zorganizowanej grupy z tej strony - ino jakieś pojedyncze trolle które potworzyły multikonta. Neuropa jawnie używa list i woła swoich zwolenników do wykopywania czy zakopywania znalezisk, stworzyła sobie stronkę, fanpage którymi spamuje wykop.
  • Odpowiedz
Twierdzisz, że tylko prawica ma monopol na wycieranie sobie gęby zmarłymi? Poza tym nikt tu sobie niczego nie wyciera


@lowca_chomikow: Śmiesznie to zabrzmiało. Trochę jak: mój dach wcale nie przecieka, a poza tym nawet nie pada.
  • Odpowiedz
@Sierkovitz: Nie mam czasu na takie rzeczy
@ostr: A jaki to ma związek z tematem? Wchodzisz w połowie wątku w moją rozmowę z innym użytkownikiem i to z jakimiś projekcjami nie mającymi żadnego znaczenia i masz pretensję o reakcję .
  • Odpowiedz
@Sierkovitz: Napisałem że spamujecie a nie że notorycznie spamujecie. Tobie polecam również oszczędzić sobie czasu na manipulowanie moimi słowami bo ja takie rzeczy wychwytuje. Nadal się również nie odniosłeś do sprawy ze stekelenburgiem - oczywiście wiem dlaczego.
  • Odpowiedz