Wpis z mikrobloga

@ediz4: Nie było mnie przez jakiś czas na wykopie ale patrzę ja ci sobie i były bany tydzień temu - ale widzę zapomniało ci się... O - nawet sportink wrócił z multi i znowu spadł z rowerka... Ci sami co 2 lata temu. Nie - wcale nie ma zorganizowanej działalności.

Ja nie widzę żadnej zorganizowanej działalności

To raczej świadczy o zdolnościach kognitywnych obserwatora niż o czymkolwiek innym.
  • Odpowiedz
@ediz4: Jak nie masz pojęcia = to - polecam taki styl życia - nie wypowiadaj się na temat.

Nie masz pojęcia ale wiesz, że Neuropa jest zorganizowana a konserwy nie. Nie masz pojęcia ale komentujesz pod znaleziskiem na ten temat. Hmm...
  • Odpowiedz
@Sierkovitz:

Nie masz pojęcia ale wiesz, że Neuropa jest zorganizowana a konserwy nie. Nie masz pojęcia ale komentujesz pod znaleziskiem na ten temat. Hmm...

Wiem bo widzę grupowe zakopywanie, zwoływanie się na mikroblogu itp. Ta wasze stronka też oznacza że nie jesteście zorganizowani - błagam. Nie muszę się do tego doktoryzować w waszej wojence z 4 konserwy.

Jak nie masz pojęcia = to - polecam taki styl życia - nie
  • Odpowiedz
@Majk_: Zapominając że bezpośrednio tych ludzi zabili sędziowie którzy do dziś spokojnie sobie dożywają a w sądach ich wychowankowie "robią robotę" to #!$%@?ście wystarczy być tobą i tobie podobnym pacjentem żeby taką "trafną analogię" skonstruować...
  • Odpowiedz
To są głównie stare dzieje.

A to czasem nie jest typek od was Ten 3 pod spodem.


@ediz4: CZyli bany konserw sprzed tygodnia to "jakieś stare dzieje". A posty sprzed 4 lat jakiegoś gościa, którego dawno nie ma na wykopie to konkret? Nie wiem - nie było mnie wtedy jeszcze na wykopie więc nie za bardzo mogę ci powiedzieć o co chodzi.
  • Odpowiedz
@Erwin_Rommel: Bo niektórzy byli - ale nie ci wymienieni tu. Bury, Łupaszka - to o nich raczej pisze się w kontekście mordercy. To właśnie #!$%@? tzw. patriotów - mieszanie postaci kalibru Pileckiego z pospolitymi bandytami i ludobójcami/dzieciobójcami.
  • Odpowiedz
Bo niektórzy byli - ale nie ci wymienieni tu. Bury, Łupaszka - to o nich raczej pisze się w kontekście mordercy. To właśnie #!$%@? tzw. patriotów - mieszanie postaci kalibru Pileckiego z pospolitymi bandytami i ludobójcami/dzieciobójcami.


@Sierkovitz: Szczerze przyznam, że mierżą mnie takie rzeczy jak oddawanie hołdu Łupaszcze na poziomie państwowym, ale niestety często widziałem też naśmiewanie się z "Inki" i nazywanie wszystkich wyklętych zbrodniarzami.
  • Odpowiedz
@Erwin_Rommel: Efekty uboczne wojenki polsko polskiej. Niestety obie strony myślą o sobie, że są najszlachetniejsze i najmądrzejsze ale jak patrzę na wpisy w komentarzach pod pisowskimi portalami i pod antypisowskimi portalami z tych obliczonych na masowego odbiorcę to ciarki przechodzą po plecach. I zdarza się, że dobre pomysły idą do piachu tylko dlatego, że druga strona je postulowała.
  • Odpowiedz
@ediz4: przyszedłeś podzielić się czysto gołosłowną informacją, że "wykopowa neuropa", której jak sam piszesz "nie masz czasu" śledzić i analizować kogoś szkalowała,teraz przerzuciłeś się na identyfikacje czlonkow ktora oparta jest o niejasna wlasna analize czy jej brak z braku czasu? Moglbys chociaz okreslic sam przed soba do czego ten wywod ma zmierzac i jak juz to ustalisz to budowac spojny przekaz.
  • Odpowiedz
@ostr: Nie wydaje mi się żebym z tobą rozmawiał a identyfikacją podzielił się ze mną jeden z uzytkowników. Wskazuje ona jednoznacznie że jednak panowie z neuropy wyśmiewali Inkę na którą się teraz powołują - tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz