Wpis z mikrobloga

@ediz4: Spam na wykopie ma inne znaczenie niż w mailach więc nie mieszaj. To, że jakaś treść ci się nie podoba to naturalny porządek rzeczy - to nie oznacza, że ktoś spamuje treściami tylko że macie inne poglądy. Spamowanie na agregatorach to natrętne wrzucanie treści z jednego źródła.
  • Odpowiedz
Spamowanie na agregatorach to natrętne wrzucanie treści z jednego źródła.


@Sierkovitz: Aha. Czyli jak będę napierdzielał na zmianę artykuły z wpolityce, frondy, polskiniezłomnej itp itd to nie będę spamował XDXDXD
  • Odpowiedz
@ediz4: Będziesz... Sam wskazałeś - chodzi o to, że będziesz je "napierdzielał" - czyli wrzucał notorycznie. To, że przeplatasz je pokrewnym spamem nie jest tu istotne.
  • Odpowiedz
@ediz4: Jeżeli tak ci przeszkadza wrzucanie na wykop treści, których nie popierasz w 100% - proponuj proste rozwiązanie - usuń konto. Bo najwyraźniej nie potrzebujesz agregatora informacji a źródło informacji które ci pasują.
  • Odpowiedz
@Sierkovitz: Jesteś na wykopie 4 lata 4 miesiące - wpis jest sprzed 3 lat 7 miesięcy. Naprawdę sądziłeś że tego nie sprawdzę?

A - czyli nie jesteś wskazać...

Dlaczego miałbym to robić skoro zadaje Ci 5 razy pytanie i nie nie odpowiadasz.
  • Odpowiedz
@ediz4: Ale przecież ci odpowiedziałem - nie jestem rzecznikiem prasowym żadnego stekelenburga. Co mam więcej na ten temat powiedzieć? Pomijając już taki drobny szczegół, że on się tam nie nabija z Inki. Ludzie nabijają się z zadęcia patriotycznego gości, którzy poza wyświechtanymi sloganami nie mają pojęcia o historii swojego kraju ale zgrywają patriotów. To, że przez konotację może się dostać zasłużonym dla kraju - to już wina tych, którzy wykorzystują
  • Odpowiedz