Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #takaprawda
Opozycja i tak przegra.
Ich śmieszne manifestację będą się wykruszały jak KOD. A wiecie dlaczego?
Bo nie oferujecie nic, zupełnie nic w zamian, żadnej nowej jakości.
Choćby nie wiem jakie rządy PiSu były złe dla Polski, nigdy nie pójdę na jakąkolwiek manifestację w której miałbym iść w jednym szeregu z Bonim, Michnikiem, Giertychem czy Wałęsą.
Ludzie którzy przez całe moje życie mieli mnie w dupie, patałachy które prze 8 lat swoich rządów nie miały pomysłu na Polskę - teraz nagle obudzili się i wiedzą jak rozwiązać wszystkie nasze problemy?
Niczym się od PiSu nie różnicie, w dupie macie demokrację, konstytucję i Polskę - w obecnej zawierusze widzicie tylko okazję by wrócić do koryta. #polityka
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eMac1ek: Na Polaków nie działają teksty o niszczeniu Państwa Prawa bo Polacy zbyt długo już oglądali jak elita polityczna, sędziowska, policyjna, wojskowa i każda inna okradała Polskę na wszelkie sposoby. Wtedy ci wszyscy sędziowie i prokuratorzy, co teraz strajkują siedzieli cicho bo hajs się im zgadzał - obecna opozycja sama brała czynny i świadomy udział w niszczeniu zaufania Polaków do polityków.
Dlatego Polacy wybrali PiS - bo to takie same
  • Odpowiedz
Państwo ma właśnie przestać rozwiązywać moje rzekome problemy - np nie chce płacić ZUSu bo sam lepiej zadbałbym o swoją starość,


@BlackError: A potem będzie jak z frankowiczami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BlackError: Może przez 8 lat nie mieli pomysłu na Polskę bo nie przyszło im do głowy aktywne niszczenie ustroju demokracji liberalnej? PiS pokazuje jak dużo można zepsuć wprowadzając lawinę nieprzemyślanych zmian. Zdecydowanie wolę nic nie robiącą Platformę niż dziejszych szkodników u władzy.
  • Odpowiedz
Opozycja i tak przegra.


@BlackError: To co, zęby na kołek i godzimy się z faktem, że PiS nam kraj r---------a?

Nam, kumplu. Nie "mi", nie "onym" - nam. Nasz kraj.
  • Odpowiedz
P--o dla tego pana też jestem tego zdania opozycja w Polsce niech mnie czymś zachęci abym na nich głosował a nie tylko p---------e o demokracji itp
  • Odpowiedz
@rzep: o ile pamiętam to ludzie za PO odmawiali manifestacji, bo byli tam Kaczyński/Korwin/Bosak/Kukiz etc. Czyli jakby co samozaorka.

Szary człowiek pójdzie tam, gdzie media wskażą. Ideolog pójdzie za swoimi. Myślący stwierdzi, że p------i ten kibel i szuka banku za granicą na swoje oszczędności.

Jak nie popierasz zawłaszczenia sądów przez Ziobrę, to kochasz Michnika i Wałęsę. Takie myślenie jest w ich interesie.


No - jeśli nie popierasz Tuska/Wałęsy/Michnika to jesteś
  • Odpowiedz
Możesz być przeciwko PiS i przeciwko PO/GW/Razem/Nowoczesnej/SLD/PSL/Kukizowi/Korwinowi itp., w przeciwieństwie do tego co mówią PiSowskie media.


@rzep: Jasne, że możesz i jak jesteś przeciwko nim wszystkim to nie chodzisz demonstrować tego z nimi, bo po co? Po to by słuchać Frasyniuka jak będzie się teraz do Kaczyńskiego zwracał, czy po to by zobaczyć jak Grzesiu i Rysiu się ze sobą godzą i podpisują z KODem jakieś dokumenty? A może po
  • Odpowiedz
@BlackError: A potem w przyszłości pojawi się inny OP i też będzie pisał:

Ludzie którzy przez całe moje życie mieli mnie w dupie, patałachy które przez wiele lat swoich rządów nie miały pomysłu na Polskę - teraz nagle obudzili się i wiedzą jak rozwiązać wszystkie nasze problemy?
  • Odpowiedz
Bo nie oferujecie nic, zupełnie nic w zamian, żadnej nowej jakości.


@BlackError: No pewnie że nie, wiadomo że Polak to sprzedałby rodzinę, a co tu mówić o jakichś wartościach za troche PIENIĄŻKÓW, a opozycja która nie obiecuje kasy dla patologii to nie jest żadna konkurencja dla socjalistów. My to wiemy. Dlatego w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.
  • Odpowiedz
Teraz rządzi PiS i też chce podnieść. Co mówią lemingi?

- BUUU Z-----Y PIS PODATKI PODNOSI! OKRADAJOOOOO! ZA PO TO BYLO DOBRZE!!!


@nie_wierze: Świetny chołchoł, sam sobie wymyśliłeś czy przeczytałeś? Nikt nie mówi że za PO było dobrze, ale bezsprzecznie było LEPIEJ dla ludzi uczciwych, pracujących. PIS sprzyja patologi, nieudacznikom i niedouczonym debilom którzy nawet nie wiedzą co się obecnie dzieje. PiS wybrał rozdawniczą formę rządów bo jak się nie
  • Odpowiedz
o ile pamiętam to ludzie za PO odmawiali manifestacji, bo byli tam Kaczyński/Korwin/Bosak/Kukiz etc. Czyli jakby co samozaorka.


@FotDK: A czy ja bronię PO? xD
  • Odpowiedz
Jasne, że możesz i jak jesteś przeciwko nim wszystkim to nie chodzisz demonstrować tego z nimi, bo po co? Po to by słuchać Frasyniuka jak będzie się teraz do Kaczyńskiego zwracał, czy po to by zobaczyć jak Grzesiu i Rysiu się ze sobą godzą i podpisują z KODem jakieś dokumenty? A może po to by pokrzyczeć żałosne "precz z kaczorem, dyktatorem"?


Bo jeden wielki protest robi większe wrażenie niż 100 malutkich. Jak każda grupka zorganizuje swój protest by "nie stać w szeregu" z ludźmi, których nie lubią, to takie protesty będzie można olać ciepłym moczem.

Przecież to, że ktoś nie zgadza się z projektem ustawy nie musi oznaczać, że ma Kaczyńskiego za dyktatora, Macierewicza za ruskiego agenta itd. a będąc na takim partyjnym proteście identyfikujesz się od razu z całym pakietem wygłaszanych poglądów. Dlatego to nie protest a wiec partyjny.


Ale
  • Odpowiedz
@rzep: michnik, giertych i inni są na tyle niewiarygodnymi ludźmi, moralnie niskimi że nikt poważny nie pójdzie z nimi na jedną demonstrację - chodzenie na demonstracje razem, michników, giertychów i innych swetru - to jest dopiero idiotyczne bo każda osoba wzmacnia nie przekaz, tylko tych ludzi. Brakuje oddolnych ruchów społecznych zdolnych samodzielnie walczyć o swoje postulaty.

Z obecną opozycją większość ludzi nie ma ochoty nawet ubić muchy w kiblu.
  • Odpowiedz
jak Amber Gold


@nie_wierze: O, nie trzeba było długo czekać. W prawdzie nie kredyty w frankach tylko lokaty w Amber Gold.

>Hurr durr niech państwo odpieprzy się moich pieniędzy, sam sobie dam radę!

>a potem

>Hurr durr straciłem moje pieniądze, gdzie jest państwo, czemu nie interweniuje?
  • Odpowiedz
Ale to nie był protest partyjny! To jest właśnie dokładnie to, co chcą wmówić PiSowskie media. Protestujesz przeciwko PiS? Popierasz PO.


@rzep: Miejsce gdzie przemawia dwóch liderów partii i podpisują wspólne zobowiązania/deklaracje/umowy to spotkanie partyjne. Tu nie trzeba nic wmawiać. Może nie wszyscy obecni chcieli w czymś takim uczestniczyć, ale interes polityczny partii był tam ważniejszy od chęci uczestników. Dlatego na takie marsze z takimi ludźmi się nie chodzi jak
  • Odpowiedz