Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #takaprawda
Opozycja i tak przegra.
Ich śmieszne manifestację będą się wykruszały jak KOD. A wiecie dlaczego?
Bo nie oferujecie nic, zupełnie nic w zamian, żadnej nowej jakości.
Choćby nie wiem jakie rządy PiSu były złe dla Polski, nigdy nie pójdę na jakąkolwiek manifestację w której miałbym iść w jednym szeregu z Bonim, Michnikiem, Giertychem czy Wałęsą.
Ludzie którzy przez całe moje życie mieli mnie w dupie, patałachy które prze 8 lat swoich rządów nie miały pomysłu na Polskę - teraz nagle obudzili się i wiedzą jak rozwiązać wszystkie nasze problemy?
Niczym się od PiSu nie różnicie, w dupie macie demokrację, konstytucję i Polskę - w obecnej zawierusze widzicie tylko okazję by wrócić do koryta. #polityka
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Strain: to była akurat piramida finansowa. Za podobną, tylko w USA, jej twórca dostał ponad 100 lat odsiadki. U nas jak widzę są tacy, którzy oszustwa popierają, zapewne wyborcy PO.
  • Odpowiedz
Miejsce gdzie przemawia dwóch liderów partii i podpisują wspólne zobowiązania/deklaracje/umowy to spotkanie partyjne. Tu nie trzeba nic wmawiać. Może nie wszyscy obecni chcieli w czymś takim uczestniczyć, ale interes polityczny partii był tam ważniejszy od chęci uczestników. Dlatego na takie marsze z takimi ludźmi się nie chodzi jak się ich nie popiera.


@rpawelek: Zrozum, że nikt im tego zabronić nie może. Ty też sobie możesz tam sobie tam wziąć megafon i zrobić przemówienie i nie sprawi to, że nagle będzie to protest pod twoim przewodnictwem.

To oczywiste, że partie polityczne będą się na takich protestach pojawiały. Jednocześnie nie sprawia to, że nagle one przejmują władzę nad
  • Odpowiedz
@Strain: wprowadzono ich w błąd. Zwyczajne, ordynarne oszustwo. Takie oszustwa powinny być surowo karane. Ludzie mają czuć się bezpieczni, a nie pilnować się na każdym kroku czy ktoś ich nie wydyma. Nawet największy idiota i naiwniak ma być chroniony tak, żeby nikt to nie okradł i nie oszukał. To psi obowiązek każdego państwa, które chce się nazywać państwem prawa.

Takie jest moje zdanie.
  • Odpowiedz
Nawet największy idiota i naiwniak ma być chroniony tak, żeby nikt to nie okradł i nie oszukał.


@nie_wierze: Dlatego PO objęło skoki nadzorem bankowym i BFG.
A PiS sobie zrobił ze Skoków swoje Amber Gold tylko nakradł jakieś 10x więcej kasy. Chodzą słuchy że z tej kasy sfinansowano AmberGold.
  • Odpowiedz
Zauważ jedną rzecz: jeśli PO i reszta kolesi wrócą do władzy, będą mogli wykorzystywać wszelkie patologiczne mechanizmy, jakie dziś wprowadza PiS.


@Roxar123: I dlatego PO i spółka są ostatnimi, którzy mają moralne prawo wypowiadać się o wolności i demokracji. Oni wykorzystują słuszną ideę walki o niezależność sądów w celu powrotu do koryta - tak samo, jak PiS wykorzystał szczytną ideę dekomunizacji sądownictwa w celu jego zawłaszczenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@BlackError nie ma #!$%@? żeby pis przegrał następne wybory, nie wiem co musieliby zrobić żeby przegrać z taką słaba opozycja
  • Odpowiedz
@BlackError: PiS okopał się niczym pale pod most- kto będzie chciał ubić 500+ albo wcześniejsze emerytury ten automatycznie wypada z gry. Co najwyżej może jak PiS #!$%@? tyle podatków że część tłuszczy zmądrzeje i będzie w stanie oddać świadczenia w zamian za niższe podatki to może może. Ale to będzie musiało być dociśnięcie butem do gruntu przez te podatki bo wyborca raczej myśleć nie lubi.
  • Odpowiedz
Na Polaków nie działają teksty o niszczeniu Państwa Prawa bo Polacy zbyt długo już oglądali jak elita polityczna, sędziowska, policyjna, wojskowa i każda inna okradała Polskę na wszelkie sposoby.


@BlackError: No #!$%@?, policja, politycy, wojsko to #!$%@? zawsze jacyś niemcy byli nie? Teraz tylko POLACY powtarzam P O L A C Y, to przecież obcokrajowcy głosowali na innych a P O L A C Y tylko oglądali co się dzieje.
  • Odpowiedz
@BlackError: > Niczym się od PiSu nie różnicie, w dupie macie demokrację, konstytucję i Polskę - w obecnej zawierusze widzicie tylko okazję by wrócić do koryta.

"My", "wy", "oni". #!$%@? człowieku tu chodzi o podstawowe wartości praworządnego kraju. Standardowe myślenie na poziomie "oddam swoją suwerenność, byleby lewaków bolała dupa".
  • Odpowiedz
@BlackError: Krul mówił: porozumienie, na mocy którego prawica nigdy nie dojdzie do władzy, tylko "raz wy raz my". #!$%@? i złodzieje, sprzedawczyki, europejscy patrioci, tfu. Pod ścianę za działania antypolskie.
  • Odpowiedz
Choćby nie wiem jakie rządy PiSu były złe dla Polski


@BlackError: chwalisz sie czy zalisz? :D
nikomu na zlosc nie robisz tylko sobie. Michnik Walsea maja to gdzies. Sa de facto urzadzeni.
  • Odpowiedz
Niczym się od PiSu nie różnicie, w dupie macie demokrację, konstytucję i Polskę - w obecnej zawierusze widzicie tylko okazję by wrócić do koryta


@BlackError: To obraź się na cały świat. I tupnij nogą. I idź poczytać coś w internecie, póki jeszcze możesz.
  • Odpowiedz
@rzep: Trzeba było usuwać ze swoich szeregów skompromitowane osoby. Oni tam nie idą prywatnie ale wszyscy popierają się wzajemnie i występują na scenach. Ja na tych ludzi patrzeć nie mogę a co dopiero ich popierać.
  • Odpowiedz
  • 0
@BlackError Wróci Donald i pogoni tych amatorów z PIS. Nie wierzę, że Polacy są aż tak głupi żeby drugi raz zagłosować na tych sprzedawczyków i misiewiczow. Jest w Polsce dużo prostych, głupich i biednych ludzi, ale jest też mnóstwo wykształconych ludzi z miast, dla których PIS nie ma nic do zaoferowania.
  • Odpowiedz