Wpis z mikrobloga

#android #lg #lgg4 problem tego typu że gdy robię zdjęcie wyłącza się telefon. Nie zawsze. Wcześniej było tak że jak miałem poniżej 50% baterii to się wyłączal, włączal i było 3% czasami 4, 5, 20 w każdym razie mniej. Ostatnio miałem tak że się wyłączył, włączył było 3% wyjalem baterię, włożyłem i było 30, chce zrobić zdjęcie znowu się wyłączył. Ale dziś miałem pewnie ponad 80% i się wyłączył, włączył i było z 70% chce zrobić zdjęcie znowu się wyłącza. Pod ładowarka to nie występuje. Wina baterii? Tak jeśli nie używam aparatu to też słabo trzyma no ale z 10 godzin przy rzadkim użytkowaniu wytrzyma. Dodam że dzieje się to i przy aplikacji aparatu i snapchata i chyba nawet w Messengerze przy robieniu zdjęcia. Wiem że przydało by się przywrócić do ustawień fabrycznych ale wolałbym na razie tego uniknąć bo tyle mam plików że nie mam gdzie tego zgrać nawet. #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 14
@mlodybog_11 Może to być bateria. Najpierw wygraj Soft na nowo. Może to też być wina ogólnie telefonu bo g4 LG to trochę wadliwie telefony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Są oryginalne ale większe do tego telefonu?


@mlodybog_11: Nawet jak dasz inną baterię o większej pojemności to i tak telefon będzie ją widział jakbyś dał taką o standardowej pojemności, kwestia kernela.
@daxo: Tak tylko widzi stałą ustaloną jej pojemność. Czyli jak domyślnie miał baterię 1000 mAh i zamienisz na 2000 mAh to on i tak będzie ją widział jakby miała 1000 mAh.