Wpis z mikrobloga

Mam szczerą nadzieję, że pewnego pięknego dnia dowalą Polsce takie sankcje, że wszyscy się posrają. Ten kraj głupich, starych, sfrustrowanych smutnych ludzi nie zasługuje na nic innego. Roszczeniowe społeczeństwo pełne nacjonalizmu i kompleksów, najważniejsze żeby była pełna micha i telenowele w TV. Wystarczy trochę was postraszyć uchodźcami i własne matki byście oddali. Przehandlowaliście kraj za 500 złotych, gardzę wami, jesteście gówno warci i własnie tak należy was traktować. Nie zdziwcie się jak za kilka lat rząd złapie was za wasze mordy - w końcu sami tego chcieliście i sami do tego doprowadziliście.

#neuropa #4konserwy #polityka #boldupy
  • 38
Mam szczerą nadzieję, że pewnego pięknego dnia dowalą Polsce takie sankcje, że wszyscy się posrają. Ten kraj głupich, starych, sfrustrowanych smutnych ludzi nie zasługuje na nic innego. Roszczeniowe społeczeństwo pełne nacjonalizmu i kompleksów, najważniejsze żeby była pełna micha i telenowele w TV. Wystarczy trochę was postraszyć uchodźcami i własne matki byście oddali. Przehandlowaliście kraj za 500 złotych, gardzę wami, jesteście gówno warci i własnie tak należy was traktować. Nie zdziwcie się jak
A czy w polskim interesie jest uzależnianie wszystkiego od jednej partii przy oklaskach bezrozumnej tłuszczy?


@Songbird: Wybory są co cztery lata, wybierają OBYWATELE dlatego wybrany rząd ma na 4 lata mandat demokratyczny, jak będą kręcić wały-za cztery wyborcy ich odsuną, wybiorą partię KONKURENCYJNĄ, to nie jest trudne do zrozumienia....
Chyba że ktoś się boi że Zjednoczona Prawica będzie rządzić dłużej...ale jak źle będą rządzili to przecież ich odsuniemy....
Ale moim zdaniem
@Pantokrator: Odnosisz błędne wrażenie, że chcę dyskutować z kimś twojego pokroju XD
also
­>hurr durr bierz portfel i wysyłaj kasę do libanu pajacu (to, że wyedytujesz post na 'geniuszu' nic nie zmienia, moderacja swoje widzi)
­>argumenty
wybierz jedno
@Songbird: Nigdy ale to przenigdy nie zrozumiem, jak nisko trzeba upaść żeby życzyć jak najgorzej (tu sankcje) własnemu krajowi i swoim rodakom. Mieszkamy tu razem i pogorszenie sytuacji wpłynie nas wszystkich, włącznie z Twoją rodziną, znajomymi itd. Z drugiej strony skoro tak gardzisz Polakami (a takie wrażenie można odnieść czytając ten wpis) to po co się tu męczyć skoro nikt nikogo tu na siłę nie trzyma?