Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam do Was mega, mega, mega prośbę!
Mój niebieski 20 sierpnia ma urodziny. Jako prezent chciałabym zrobić coś takiego, że ludzie z różnych miejsc świata zrobili by zdjęcie z kartka np. pod wieżą Eiffla, jakaś piramidą itp. i żeby na tej karteczce były krociutkie życzenia i drobna notka ode mnie typu ' wszystkiego najlepszego niebieski lijka, ps lijka Cie kocha'. Te zdjęcia bym sobie wydrukowala i wstawiła za antyramę. Niebieski uwielbia podróże, stąd ten pomysł :) i tutaj ogromna prośba do Was, czy znacie kogoś lub sami jesteście w takich miejscach i moglibyście pomoc? Jeśli tak odezwijcie się proszę do mnie, a podam imię swoje i niebieskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli nie to #zebrooplusy żeby więcej osób zobaczyło
#pomocy #wykop #niebieskiepaski #rozowepaski #urodziny #podroze #podrozujzwykopem #zagranico
  • 55
@lijka: Tak, pisałem o sobie, to była moja opinia :) Jeśli uważasz, że mu się spodoba, to spoko.

no i poza tym wydrukowane i ładnie ułożone zdjęcia przeze mnie nie będą jedynym prezentem, który ode mnie dostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tylko zrób coś wyjątkowego, nawet wbrew sobie (w ramach rozsądku), skoro to prezent ;)