Wpis z mikrobloga

#lotr #hobbit #wladcapierscieni
Uważam się za wielkiego fana Władcy Pierścieni i trochę mniejszego fana Hibbita. Może to głupie, może mondre, nie wiem, ale właśnie oglądając Drużynę Pierścienia ja TVN zauważyłem, że w jednej ze scen są skamieniałe trolle z pierwszej części Hibbita. Pomimo tego, że oglądałem ten film jakieś milion raz To nigdy tego nie wyłapałem.
resuf - #lotr #hobbit #wladcapierscieni 
Uważam się za wielkiego fana Władcy Pierście...

źródło: comment_DtX0I1LAwVcLymNmkkemwtfqwk30FMpq.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No, ale wiesz jaką kosmiczną sumę mógłby zażądać za wizerunek?


@Hemingwie: na pewno niższą niż za osobisty występ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nie do końca z tą mocą, Anakin przecież jeden z najlepszych,
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie No to przecież napisałem, że fantasy w tamtych czasach musiało się bardzo postarać...
Kontrola nad czyimś umysłem jest łatwiejsza xd? Polecam poczytać komiksy z akademii gdzie uczyli się o mocach.
Być wrażliwym na moc, ech. W ogóle ten argument do mnie nie przechodzi i nie przejdzie szczególnie, że wcześniej takich przypadków nie było
  • Odpowiedz
Kontrola nad czyimś umysłem jest łatwiejsza xd?


@Hemingwie: kiedy wyciągam rękę po pilota do telewizora i chcę go przyciągnąć siłą woli to wpływam na umysł osoby, która jest w moim pobliżu i mi go podaje. sam sobie odpowiedz. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Być wrażliwym na moc, ech. W ogóle
  • Odpowiedz
Gdzieś czytałem (ale to tak w tym expanded universe), że Imperium prowadziło zwykły pobór do swoich wojsk... czyli też takie niewolnictwo ( ),


@niewieski: Pobór z własnej woli to nie jest niewolnictwo, przeciwnie. Chciałeś zarobić kasiorę w wojsku to szedłeś do WKU i byłeś szturmowcem.

Jak się przyjrzeć to imperium było bardzo porządnym ustrojem. Panowało nad wszystkim... ale sprawiedliwie.
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie Nie doprecyzowałem - pobór oczywiście przymusowy. Ale i tak to już niekanoniczne.
A czy było porządnym ustrojem. Zależy jak na to patrzeć. Wg wersji filmowej, czyli takiej bardziej space fantasy, bez potrzeby uwzględniania jakiś realistycznych wzorców, było złe. Po prostu złe, bo w bajkach musi być ten dobry i ten zły. I tyle zostało podane. A już cała obudowa interpretacyjna tej historii - to tylko interpretacje, ilu ludzi, tyle wersji.
  • Odpowiedz