Wpis z mikrobloga

#lotr #hobbit #wladcapierscieni
Uważam się za wielkiego fana Władcy Pierścieni i trochę mniejszego fana Hibbita. Może to głupie, może mondre, nie wiem, ale właśnie oglądając Drużynę Pierścienia ja TVN zauważyłem, że w jednej ze scen są skamieniałe trolle z pierwszej części Hibbita. Pomimo tego, że oglądałem ten film jakieś milion raz To nigdy tego nie wyłapałem.
resuf - #lotr #hobbit #wladcapierscieni 
Uważam się za wielkiego fana Władcy Pierście...

źródło: comment_DtX0I1LAwVcLymNmkkemwtfqwk30FMpq.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oglądając Drużynę Pierścienia ja TVN zauważyłem, że w jednej ze scen są skamieniałe trolle z pierwszej części Hibbita. Pomimo tego, że oglądałem ten film jakieś milion raz To nigdy tego nie wyłapałem


@resuf: W wersji reżyserskiej Sam nawet sam zwraca uwagę Frodowi

Uważam się za wielkiego fana Władcy Pierścieni


@resuf: A wersji reżyserskich nie oglądał :P
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie
Ach ta kula ognia pokazana w reżyserce, za gówniaka się jarałem
@resuf W ogóle Lotr to najlepszy fantasy jaki oglądałem ever. Hobbit zły nie jest, ale nie dorównuje. World of warcraft w sumie to samo co Hobbit, ech. Czekam, aż ktoś zrobi coś porządnego z tą serią lub chociaż niech zrobią jakiś porywający fantasy niczym Lotr (,)
  • Odpowiedz
Hobbit zły nie jest, ale nie dorównuje


@Hemingwie: A wersję reżyserską oglądałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no, szczerze mówiąc to Hobbit jest właśnie baśnią dla dzieci, kiedy film to przygoda i historia dla dojrzalszych. Zaproś kumpla na piwo i obejrzyjcie Hobbita na luzie, poczujesz ten klimat i zauważysz, że ten film to reżyserska i niepoważna zabawa w poważnym świecie, moi faworyci:
- przez 2 filmy ani jednej kropli krwi, żeby
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie xd No prawisz same racje w sumie, ale nadal chciałbym przeżyć taką przygodę fantasy jak z lotr, gdzie człowiek czekał na kolejną cześć bardziej niż na jakikolwiek film o superbohaterach
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie #!$%@?, rozpisałem się by napisać komentarz kontynuujący ale wykop już nie daje mi możliwości edytowania a skopiować tekstu, który napisałem przez telefon nie mam jak.
A więc skróce, mogliby zrobić film o Gandalfie jak jeszcze nie był szary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lotr, hobbit ma tak rozległe uniwersum, że z tego można by było czerpać mocne $$$ ale Warner ssie i tyle w temacie xd
  • Odpowiedz