Wpis z mikrobloga

Treść zawiera lokowanie produktu i wulgaryzmy.

Jadłem na śniadanie przed #pracbaza #!$%@?ą mielonkę z Krakusa jakie to gówno jest dobre, mam ochotę się nią wysmarować i tarzać po podłodze piszcząc jak mała dziewczynka. TY #!$%@? mielonko nie wiem jaki Bóg Cię stworzył ale chyba #!$%@? ten o Wikingów Odyniec czy jak mu tam, kiedy Cie jadłem to mój muzg płonął i #!$%@? stał mi jak dąb Bartek wiecznie rosnący, kiedy wkładałem Cię do ust to czułem jak każdy fragment mego Ciała drży w konwulsjach miłości. Kocham Cię #!$%@? mielonko.
#oswiadczenie #mielonka #sniadanie
g.....2 - Treść zawiera lokowanie produktu i wulgaryzmy.

Jadłem na śniadanie przed...

źródło: comment_jGMNQuhhvso5BIoharShufUGi6lBmbrH.jpg

Pobierz
  • 51
@goly8622: jedna z lepszych mielonek na polskim rynku choć dość droga ale skład mówi sam za siebie - mięso wieprzowe 94%.. a wystarczy spojrzeć na te pseudomielonki za 4zł które większość ludzi je (nie zastanawiając się za bardzo nad składem) a tam - 30% mięsa oddzielanego mechanicznie, 30% skórek drobiowych, 30% jakiegoś zapychacza itp. fuj

ale najlepsza mielonka to była z bydgoskich zakładów mięsnych, już nieistniejących niestety.
a.....j - @goly8622: jedna z lepszych mielonek na polskim rynku choć dość droga ale s...

źródło: comment_xmrR8QImSuuaVDlrFif0eempye8i5FhV.jpg

Pobierz