Wpis z mikrobloga

Siemka. Polecacie jakiś uchwyt do #szosa na Convoya C8? Zmieniła się kierownica, bardziej spłaszczona i w ogóle, wiec szukam czegoś uniwersalnego.

Przy okazji, lepiej wziąć Convoya S2 czy C8? W sumie jeśli coś świeci podobnie do C8, a jest mniejsze, to wypadałoby nie taszczyć latarni na kokpicie roweru. :)

#rower #szosanoca #mtb #convoy #cokupic #latarki #swiatelka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mortal84: Bardzo fajne, dzięki! Jedno starczy, aby nic się nie bujało podczas jazdy? Parę uchwytów przerabiałem i wszystkie na końcu się obsuwały i świeciły po kole. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lipwig: gumka jak od @Mortal84 spokojnie da radę i nic nie będzie latać. Do tego bez problemów zamocujesz na kierownicy która nie jest idealnie okrągła. Są tanie, więc zamów ze 2, na zapas (w razie gdyby od złych warunków atmosferycznych miała sparcieć).
  • Odpowiedz
@Lipwig: jak będziesz w okolicy to daj znać, mogę ci taką silikonową opaskę sprezentować bo się majfriend kiedyś walnął i wysłał kilka. Ogólnie - są ok - małe, wsadzasz to z kąwojem do kieszeni i zapominasz. A jak trzeba to zapinasz na kierę i działa.
  • Odpowiedz
http://m.gearbest.com/bicycling-gear/pp_23151.html - taka trzyma całkiem dobrze, pod warunkiem, że nie musisz jej często wyjmować


@geuze: > @Lipwig: Niestety na kierownice 31,8 nie znajdziesz nic lepszego niż gumka, która podesłał @Mortal84

@niewidzialna_reka_wolnego_rynku: Ja mam coś podobnego i zamontowałem na kierownicy 31,8. W miejsce śruby włożyłem "tytrytkę?", taką kórą można zakładać i zdejmować, naciągnąłem odpowiednio, przyciąłem i siedzi lepiej niż oryginał. Zdejmuje się dosyć łatwo,
  • Odpowiedz