Wpis z mikrobloga

Mówiłam ludziom, że takich osób może być mnóstwo, a policja gdy zobaczy, ze wiele osób zgłasza taka sprawę zaczną działać, nawet sami mogą wystąpić o dane osoby do ktorej należy konto, ale cóż jak ktoś ma zamiar czekać że odda albo nie odda to fajnie mają.
ZŁODZIEJE, ZŁODZIEJE, ZŁODZIEJE, ZŁODZIEJE, WYŁUDZACZE, NACIĄGACZE!!!!
Proszę Państwa ta firma nie istnieje. Wczoraj pofatygowałam się i pojechałam na ulicę Rajską 4. Adres fałszywy - tej firmy nigdy tu nie było. Jest to blok na prywatnym osiedlu. Pan z ochrony poinformował mnie, iż nigdy taka firma się tu nie mieściła, potwierdzili to sąsiedzi z bloku przy ul. Rajskiej 4. Zgłosiłam również sprawę na Policję. Proszę Wszystkich oszukanych - zgłaszajcie sprawę na Policję. Jeżeli
To było wiadome, że ta firma nie istnieje, bo ktoś pisał już że wysłał list polecony i nie doszedł.
Wcale bym się nie zdziwiła gdyby ich strona została wyłączona, bo oszukali już na tyle ludzi, że im starczy.
@Kinga99: Straszenie nie pomaga. Sama też zapowiadałam to im wcześniej i nie dało żadnego efektu. Sprawa jest rozwojowa. Im więcej pokrzywdzonych się zgłosi, tym lepiej.
@Johny1200: Podaj mi swój numer na zahira81@wp.pl. Na ten mail możecie pisać wszyscy. Opiszcie mi swoją sprawę i jeśli się zgodzicie dołączę jako dowód w sprawie w piśmie do prokuratury. Wasze zeznania mogą się przydać bardzo.Podpiszcie tylko wasze zeznania pełnym imieniem i nazwiskiem i wyraźcie pisemnie zgodę na przekazanie tych treści
Ja też byłam na mapie satelitarnej i jest tylko blok, nie ma żadnej firmy. Firma możne istnieć bardzo krótko i mieć swoje odnogi o których nie mamy pojęcia.
Słuchajcie, wyslalam tym oszusta przedwczoraj odstapienie od umowy, a oni mi dziś

Zamówienie nr ... otrzymało status: w trakcie kompletowania

Kompletujemy złożone przez Ciebie zamówienie. wkrótce wyślemy przesyłkę na podany przez Ciebie adres.

O postępach w realizacji Twojego zamówienia poinformujemy Ciebie odpowiednimi wiadomościami e-mai

dziękujemy że zakupy robisz własnie u nas

Pozdrawiamy

zespół

outletsport24
Po tej wiadomości napisałam, aby anulowali to bo wysłałam ostapienie od umowy, po czym Pani kot napisała ze nie mogą anulować mi zamówienia. Szlag mnie trafi!
Pani kot pisała ze mną maile i twierdzi ze buty są oryginalne i maja dwa lata gwarancji :-) wymienilam nawet kilka maili na poziomie przedszkola pominę ten fakt. I moj buty są wysłane, ile w tym prawdy nie wiem, aczkolwiek groźby prośby na nich nie działają
Oczywiscie nie bronie ich, ale moze tak byc, ze zbieraja oni zamowienia i pozniej rozsylane sa paczki jak maja dostawe z chin. Wszyscy ich bombarduja mailami i przestali odpisywac. Co do orginalnosci to watpie, by tak bylo.
Moj ':-)' było w formie ironii, chce mieć podstawkę do zgłoszenia na policję, że kłamią z towarem. Dlatego wdalam się w dyskusję.. pisalam do nich bezpośrednio czemu wciskaja ludziom kit, kto nimi kieruje, oczywiście odstalawalam odpowiedzi ''nie mozemy anulować transakcji. Powiedziałam po tym mailu, że pójdę do sklepu nike i sprawdzę czy są oryginalne i milczenie...
Oryginalne to te buty nie są bo mają wykończenie gorsze. Ogólnie to są nawet wygodne i w porządku te buty, nie że ich bronie czy cuś ale przynajmniej może mi się trafiły dobrze wykonane podróbki ale co do jakości to się okaże po dłuższym czasie użytkowania. Choć to też nie zawsze wiarygodny miernik. Mam zwykłe buty Nike, jakiś najprostszy model za 130zł już 5 lat i tyle co podeszwa wytarta i mam
Witam ja też zostałam oszukana zamówiłam buty do syna 28 sierpnia przelew zrobiłam po dwóch dniach . Otrzymywałam od nich maila na każde moje pytanie. Na początku pisali że buty opuszcza magazyn w czwartek potem że w poniedziałek po czym był drugi mail że kompletuja po paru moich maila dostałam maila ze przesyłka została wysłana było to 6 września butów do dzisiaj nie otrzymałam. Wcześniej szukałam opinii na temat tego sklepu ale
@sylwia-gabala: ja pisalam do nich codzinnie, az w srode odpisali mi na maila i wczoraj. Pani 'Kot' odpisuje na dwa pytania w dwoch mailach, a mianowicie na zapytanie o orginalnosc butow i kiedy przesylka dojdzie odpisala mi na dwa maila i to w taki sposob jakby sie mega spieszyla. Dzis tez do nich pisalam i bede robila to codzinnoe dopoki buty nie dojda albo mi kasy nie oddadza.