Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Apel do mireczków, którzy radzą stulejarzom, by odpuścili sobie portale randkowe i zaczęli zagadywać na żywo: Włączcie dyktafon w telefonie i nagrajcie kilka swoich podrywów, a następnie opublikujcie to na mirko. Chciałbym zacząć zagadywać do dziewczyn, ale nie wiem, jak to się robi...

Chodzi mi raczej o podryw na ulicy w dzień, a nie w klubie (zresztą przy głośnej muzyce może być problem z nagraniem głosu). Możecie oczywiście ocenzurować padające w rozmowie dane typu: imię, miasto, numer telefonu.

Wolałbym autentyczne nagrania dźwiękowe, a nie tekstowy zapis rozmowy, bo wiele rzeczy nie da się przekazać w tekście, np. zdecydowanie w głosie faceta, śmiech dziewczyny. Wyeliminowałoby również zmyślone historie.

Wołam dwóch antagonistów: @Jokker, który jest wielkim orędownikiem zagadywania na ulicy, oraz @wyjde_z_przegrywu, który jest przeciwnikiem tego typu akcji.

Zawołajcie też innych, którzy mogliby odpowiedzieć na mój apel.

#podrywajzwykopem #randkujzwykopem #podryw #przegryw #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #stulejacontent #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 58
@AnonimoweMirkoWyznania: raczej gotowej recepty na to nie ma. Każda panna inna i czasem jakbyś się nie starał to licho bo ma np watoline zamiast mózgu. Jest dużo normalnych które czekają by do nich zagadać ale wstydzą się podobnie jak Ty. Grunt nie bać się kobiet toż one nie gryzą. Trochę pewnosci siebie, nie gadać z wejscia o ruchaniu bo Ci ucieknie i wezmie za erotomana :D. Fajnie gdy udaje ci się
Wołam dwóch antagonistów: @Jokker, który jest wielkim orędownikiem zagadywania na ulicy


@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem. Zagadywanie na ulicy jest proste, najprostsza rzecz na świecie, ale mówię o samym zagadywaniu - podchodzisz i rozmawiasz. Nigdy żadna Cię nie wyśmieje. Pogadacie sobie fajnie i albo spadasz (bo chciałeś poćwiczyć rozmowy) albo podrywasz (bo Ci zależy na konkretnie tej dziewczynie).
Ale podryw już taki łatwy nie jest. Powiedziałbym że jest bardzo trudny. Nic Ci nie
@AnonimoweMirkoWyznania: nie zagaduj na ulicy, ludzie sie moga spieszyc itd. Idz na przyklad do biblioteki, moze jakiegos klubu wspolnych zainteresowan typu bieganie, rower,... jest taka strona Meetup do poznawania ludzi z roznych kregow zainreresowan. Zagadywanue tak z ulicy nie jest dobrym pomyslem bo kobiety moga czesto reagowac strachem przed tym ze jestes psycholem czy kims. W konkretnym miejscu juz zupelnie inaczej to wyglada.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale mam dobry tekst na podryw! Najlepiej jak dziewczyna stoi, bo jak kogoś w biegu będziesz zaczepiał to trochę głupio, no i ona się gdzieś śpieszy, a gdzie się śpieszy? Pewnie do chłopaka, albo na zakupy z koleżankami, a takiej dziewczyny nie chcemy! Więc najlepiej jak dziewczyna stoi, obojętnie na przystanku czy gdzieś koło jakiegoś pomnika bohaterów armii czerwonej. Badam swoją ofiare czy ma ładną twarzy itp. Konieczne jest nawiązanie
@polina: dla ciebie. Jakoś czesto gadalem z nieznajomymi osobami gdy miałem lekkiego doła i nie było problemów.
Po za tym #!$%@? że dziwne, przecież wiesz jak działają na ciebie chłopacy, jak chciałbym cię poderwac to raczej to dobre podejscie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wy to wszystki byście chcieli mieć podsuniete pod nos, rozpocznij od traktowania kobiet jak ludzi (I myślenia o nich). Następnie testuj dziewczyny uśmiechając się do nich jak odpowiedzą uśmiechem to możesz podejść i zagadać. Jest wiele sposobów np. udawaj turystę podejdź spytaj się gdzie jest przystanek SKM itp. Itd. Nie licz, że będziesz podrywał jak Ci pewnie miekna nogi na myśl samej rozmowy z nieznajoma ładna dziewczyna. ( ͡° ͜ʖ
Eh, samo zagadanie i nawet podtrzymanie rozmowy nie jest problemem. Odpuście sobie podbijanie z pytaniem o kontakt jak to niektórzy radzą, po co Wam ten numer telefonu skoro może nie chcieć się spotkać, odpisać itp.? A jeśli weźmiesz ten numer od razu, pogadasz 30 sekund i ściemnisz, że musisz lecieć, bo umówiłeś z kimś, a tak naprawdę stresujesz się przy niej albo nie masz pomysłów na rozmowę to szansa, że się z
@Tytanowy_Lucjan: Dokładnie, ale dużo tych trenerów PUA mówi, że trzeba być wytrwałym, blabla, ja uważam tak- jeśli dziewczyna się waha to można faktycznie lekko nacisnąć, ale jeśli jest od razu na nie to takie #!$%@? nad uchem i bieganie za nią jest zbyt nachalne i sam bym się #!$%@?ł jakby ktoś tak za mną szedł, dodajmy do tego jeszcze jakieś cwaniackie, tanie teksty w stylu: "masz chłopaka? ale mi to nie
@TheRahr: tak, chcielibysmy miec podsuniete pod nos, tak samo jak maja to rozowe, ktore jak sam mowisz sa przeciez tylko ludzmi. Dlaczego wiec jedni ludzie musza pajacowac, a drudzy maja wszystko podsuniete pod nos?
@Politechniczny_Smrod_Stulei ja sam przestudiowalem trochę porad PUA i to co opisujesz można zakwalifikować do kategorii ludzi co nie skumali PUA, tutaj nie chodzi zeby #!$%@? tego typu akcje o których piszesz, bo to by każdego #!$%@?, chodzi o to żeby na podstawie doświadczenia i porad innych wyrobić sobie własne techniki, nauczyć się mowy ciała i działać w granicach dobrego smaku i inteligentnie.
@TheRahr: nigdy natura czegos takiego nie chciala, zwiazki zawsze inicjowala rodzina. Nalezy calkowicie obalic zbedne konstrukty spoleczne jak rola spoleczna. Zasady sa dwie, nie znam, nie zagaduje i druga nie robie czegos, czego nie robi rozowy.