Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli wszystko wypali, już niedługo prawdopodobnie będę ciągnął trzy prace na raz ( i jeszcze regularnie #mikrokoksy :P):

1.etat w miejscu, w którym pracuję od dobrych 5 lat i który przynosi mi naprawdę dobre pieniądze (ale które za ok. dwa lata się skończą - system mnożnikowy przy pracy w projekcie)
2. aktywny współudział w nowopowstającej spółce z kapitałem zagranicznym (przedstawicielstwo firm IT chcących wprowadzić swoje specjalistyczne usługi na polski rynek)
3. własną działalność gospodarczą w branży turystycznej (przewodnictwo).

Mówi się, że im więcej masz zajętego czasu, tym lepiej umiesz go zagospodarować. Ale zastanawiam się jak to wygląda w rzeczywistosci - na co najbardziej uważać, jakie nawyki starać w sobie wyrobić? Do tej pory pracowałem tylko na etacie w systemie ośmiogodzinnym, nigdy nie prowadziłem własnej działalności, a współpraca zawodowa wiązała się co najwyżej z nawiązywaniem kontaktów i rozdzielaniem zadań w projekcie. Będę wdzięczny za wasze wszelkie rady ;)

#pracbaza #firma #dzialalnoscgospodarcza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze padniesz, próbowałem ciągnąć dwa etaty, padłem po dwóch miesiącach. Odpoczynek i nie tyle fizyczny co psychiczny jest mega ważny.

Ale jak już chcesz rady to dam Ci jedną. Jeśli jesteś w pracy B to pod żadnym pozorem nie rób czegoś co należy do pracy A. Jeśli masz okienko czasowe na pracę A zajmuj się tylko tą pracą, a jeśli coś Ci wleci związanego z pracą B to włóż