Wpis z mikrobloga

Mirasy, wszedłem w posiadanie takiego oto pojazdu ( ͡° ͜ʖ ͡°) W związku z tym #chwalesie (ʘʘ)
Reszta fotek w komentarzach. Najwyższa wersja wyposażenia Elite, silnik 1.4 150 KM, w wyposażeniu wszystko co może być oprócz skórzanych siedzeń. Felgi z wersji Elite (17 cali, szerokość felgi 7.5 cala w związku z tym opona 225, profil 45).

#astra #opel #astra5 #astrav #motoryzacja #samochody #pokazauto
Pobierz
źródło: comment_V5Gnj7wKTusYbTKCvRoBKKtoooj6jURD.jpg
  • 78
@pawelgie: jeżeli chcesz kupić to zrób to co ja, wydaj 400zł i pożycz auto z wypożyczalni żeby sobie pojeździć z 2-3 dni, na 30 minutowej jeździe w salonie gówno się dowiesz o aucie.
@pikus88 @reroute: mnie to auto kosztowało 78k zł brutto (dostałem spory rabat 14k zł brutto jak widać - ponieważ jest to rocznik 2016 ale rok modelowy 2017A (czyli końcówka 2016), a dodatkowo auto jest wzięte na firmę w leasing (jakoś koło 105% razem z GAP itd.) więc realny koszt mój tego auta na 4 lata to będzie jakieś 65k zł licząc razem z przeglądami.

@memory: spasowanie jest naprawdę eleganckie, chyba
@kielishek: a tak naprawdę to myślę, że ten silnik lajtowo zrobi 200k-250k km, a później co się może zepsuć? Turbina? Wtryski? Blok silnika jest aluminiowy, więc powinien być wytrzymały. Turbina to koszt 1k-1,5k zł, wtryski może ze 2k zł. Jak na kilka lat taki wydatek naprawczy nie powinien być problemem jeśli już ktoś kupuje nowe auto z salonu za tyle hasju :) Takie moje zdanie.
@memory: w takiej astrze? Trochę słabo szczerze mówiąc ale jak już się tak zdarzy to myślę, że gwarancja obejmuje takie uszkodzenie ;) aczkolwiek zdaje sobie sprawę, że sytuacja bardzo słaba
@kuta_senator: przede wszystkim gratulacje. Piękny kolor! A teraz kilka doprecyzowań ( ͡° ͜ʖ ͡°) elite - tak to najwyższa wersja ale Twój Opel nie ma najwyższego wyposażenia bo brakuje mu najwiekszych atrybutów Astry K dzięki którym drażni konkurencję nawet z segmentu D - mowa rzecz jasna o Intellilux oraz fotelach AGR. Co do felgi to wg mnie najlepiej z domyślnych 17' leży felga pięcioramienna z dynamica. Fajnie
@kuta_senator: Jak Ci wyszło katalogowo 92k za Elite 150KM ze wszystkim poza skórą jak ja za Dynamic 150KM AT ze wszystkim poza skórą, adaptacyjnym automatem i felgi 17" ale bez dopłaty (bo z Elite) wyszło 104k katalogowo?