Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: Nie wiem czy zdziwienie moim wyborem czy może innym względem. Mam rozumieć że podałeś mi PŚk jako propozycję gdzie mam składać papiery? Coś więcej mógłbyś powiedzieć o tej uczelni?
@cheronea: Chciałem polecić :>. Niskie progi, zadowalający poziom kształcenia. Studiuje co prawda na innym wydziale (motoryzacyjna dusza) to mam znajomego obecnie na 4 roku. Jest zadowolony. Co chciałbyś o PŚk wiedzieć?
@ScaRRyMaN: Czy mocny odsiew tylko na I czy niezależnie na którym roku się jest? Jakie jest zaplecze, czy w miarę fajni prowadzący co potrafią nie dość że przekazać wiedzę to też zachęcić do nauki? Czy przy zaległościach z majcy i odrobinie samozaparcia jestem w stanie przetrwać najgorszy (podobno) I rok? Dużo zapchajdziur?
@cheronea: każdy kierunek inżynierski to wyższy poziom matematyki (całki oznaczone, potrójne, matematyka dyskretna, takie tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Zapchaj dziury są, nie wiem, ile dokładnie na tym kierunku ale dość proste w zaliczeniu. Największy odsiew na I i II roku, potem przepychają. Z tego co słyszałem jest kilku wybitnych prowadzących, że aż chce się chodzić na zajęcia. No i chyba standard, że semestry odsiewowe mają najmniej