Wpis z mikrobloga

Dziś na ruszt ciasto dietetyczne fasolowe brownie!
Pyszne! Można jeść bez wyrzutów sumienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Puszka czerwonej fasoli
2 jaja
2 łyżki mleka
2 łyżki maki ryżowej
2 łyżki maki kokosowej
Miód
Owoce Np borówki, truskawki
Orzechy/bakalie

Miksujemy składniki a na górę dajemy owoce i orzechy. Pieczemy w 180st około 30 minut (do suchego patyczka)

Jeśli chcesz być na bierząco z dietetycznymi zamiennikami obserwuj tag ----> #chudnijzmultipla

#dieta #mikrokoksy #gotujzwykopem
Pobierz wyindywidualizowanablondmultipla - Dziś na ruszt ciasto dietetyczne fasolowe brownie!...
źródło: comment_gQzM6QtPCI3MxKOtNqYOcHJLHxyWphu4.jpg
  • 50
@wyindywidualizowana_blond_multipla: Wpadłem z powodu tej całej afery związanej z tagiem, która obecnie jest w gorących, nastawiony, że beka z Ciebie, ale jednak beka z tamtego gościa, co złapał ból dupy i przedstawił to co napisałaś w jakimś abstrakcyjnym kontekście.

Wygląda na to, że wykopki plusują jego banialuki wierząc mu na słowo i nie sprawdzając Twojego wpisu. Ech, co za ludzie. Pozdrawiam, Mirabelko, i nie daj się wypokowym stulejarzom. ( ͡°
@Rimfire: nie jestem specjalistą, przeczytałem wypociny tego pana od afery, porównałem to danie (informacje z screena z fitatu) z sernikiem gdzieś wyliczenia z google i wychodzi to samo. Wytłumacz mi różnicę w takim razie Panie specjalisto.
@Rimfire: powinieneś aplikować na administratora w elektrodzie.

#!$%@? #!$%@?, człowiek się zdrowo chce odżywiać liczy kalorie, węglowodany, szuka przepisów, znajduje ciekawy przepis, ale wychodzi #!$%@? kalorycznie, pisze o tym, odzywa się specjalista i stwierdza: "nie znasz się, nie wytłumaczę czemu, koniec dyskusji" po co się w ogóle odzywasz na forum publicznym w takim razie, skoro nie chcesz prowadzić dyskusji?
@Utiopa: Bo przeliczanie wszystkiego na kalorie to tak jakbyś przeliczał szybkość samochodu na konie mechaniczne. Potem zdziwienie, że Marauder, który ma 1000 koni jest wolniejszy od Ferrari, które ma powiedzmy 428 koni.
@Rimfire: Wait, że co? Co to za porównanie i do czego ma się niby odnosić? Wyliczasz standardowe zapotrzebowanie, ustalasz deficyt oraz BTW i redukujesz. Nie ma nic trudnego w kliczeniu makrosów przełożonych ponad kalorykę.
@Utiopa: Że to, że przeliczanie kalorii to nie jedyna forma diety, no ale niektórzy najwyraźniej myślą, że głodzenie się nie posiada żadnej alternatywy jeśli chce się gubić kilogramy. Ech. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Rimfire: "Głodzenie"? XD Ale o czym Ty w ogóle piszesz, dla Ciebie liczenie kaloryki to głodzenie się? To chyba nigdy nie miałeś doczynienia z dobrze ułożoną dieta i dlatego piszesz takie pierdoły. Nawet jedząc produkty wysoko-bialkowe, bez dużego deficytu kalorycznego da się normalnie chudnąć. Tylko trzeba robić to z głową, a nie powtarzać mity z internetu i kółek gospodyń.