Wpis z mikrobloga

Dziś na ruszt ciasto dietetyczne fasolowe brownie!
Pyszne! Można jeść bez wyrzutów sumienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Puszka czerwonej fasoli
2 jaja
2 łyżki mleka
2 łyżki maki ryżowej
2 łyżki maki kokosowej
Miód
Owoce Np borówki, truskawki
Orzechy/bakalie

Miksujemy składniki a na górę dajemy owoce i orzechy. Pieczemy w 180st około 30 minut (do suchego patyczka)

Jeśli chcesz być na bierząco z dietetycznymi zamiennikami obserwuj tag ----> #chudnijzmultipla

#dieta #mikrokoksy #gotujzwykopem
Pobierz wyindywidualizowanablondmultipla - Dziś na ruszt ciasto dietetyczne fasolowe brownie!...
źródło: comment_gQzM6QtPCI3MxKOtNqYOcHJLHxyWphu4.jpg
  • 50
@Utiopa: Chudnięcie na podstawie dostarczania organizmowi mniejszej ilości energii niż wynosi szacunkowa wartość dziennego jej zapotrzebowania, w celu zmuszenia go do pobrania brakującej wartości z pokładów odłożonych w tkance tłuszczowej, potocznie nazywa się głodzeniem.

Na dłuższą metę takie coś nie ma też sensu, bo jak już zrzucisz to co chciałeś i znów jesz więcej, to efekt jo jo wbija. Porządna dieta polega na zmianie nawyków żywieniowych, a nie na liczeniu
@Rimfire: Nie chcesz zmienić nawyków żywieniowych to ich nie zmienisz. Tutaj nie ma siły, jak ktoś nie chce to tego nie zrobi. Możesz zrobić super formę na McDonaldzie albo na waflach ryżowych. Wybierz co chcesz.
@Utiopa: Ale o czym Ty do mnie teraz gadasz, bo najpierw się pytasz o argumenty, które Ci podałem, a teraz nagle piszesz jakieś banialuki o ludziach którzy nie chcą zmieniać swoich nawyków żywieniowych?
@Rimfire: co Ty bredzisz? Trafilem na ten kuriozalny tag bo jeden uzytkownik napisal o nim az specjalny post. Jakie jaja, skad wy sie urwałyscie albo urwaliscie? W jaki sposob wy chcecie osiagnac dobra sylwetke nie przeliczajac liczby kalorii? Wy w ogole macie jakiekolwiek pojecie o zywieniu? Co organizm ma zrobic z nadwyzka kalorii podana chocby brokulami? Cudownie je wymiksowac? PS - wafle ryzowe? Bedace jednym z bardziej przetworzonych pseudozdrowych produktow? Jezu
@abunasrallah: Do kogo Ty to mówisz w ogóle i odnośnie jakiego komentarza? Srogie piguły, Sebastianie. Gdzie ja w ogóle napisałem coś o waflach ryżowych? My się znikąd nie urwaliśmy, to ludzie jak Ty, którzy nie potrafią ogarnąć, że pojęcie "dieta" nie jest synonimem chudnięcia. Dieta to nawyki żywieniowe. Jak jesteś grubasem i chcesz schudnąć, to okej, baw się w liczenie kalorii i wyliczaj, że jak na śniadanie zjesz 0,8 jabłka, a
@Rimfire: a) to rzeczywiscie nie Ty napisalas o waflach ryzowych. moj blad. b) dziecinko, ja z "grubasami" nie mam nic wspolnego ani nigdy nie mialem. nie potrzebuje tez chudnac. 3) zenujace jest tylko to ze wprowadzasz w blad jakies nieswiadome dziewczyny (bo pewnie to kobiety glownie czytaja tego typu posty) nie wspominajac nic o kaloriach i nie wyliczajac makroskladnikow. d) dobry burger moze byc calkiem wartosciowym posilkiem. e) nie jada sie
@abunasrallah: Nie mam ochoty prowadzić dalszej dyskusji z trollem, którego aktywność na tym portalu (tak, z ciekawości z kim mam do czynienia kliknąłem w Twój profil) polega na kłóceniu się z ludźmi na najróżniejsze tematy. Miłego wieczoru. ( ͡° ͜ʖ ͡°)