Wpis z mikrobloga

ROZDAJO UŻYWANE, ZMĘCZONE PORSCHE PANAMERA

Na bogato, kto bogatemu zabroni. Jestem lepiej usytuowany nawet od @feuer więc mnie stać #pdk

Pewnie nikt nie uwierzy. Też bym nie uwierzył. Ale plusa na wszelki wypadek dał, a nuż się uda. Naprawdę, mam do oddania furkę. Sprawa wygląda tak, że Panamerką najpierw jeździł mój ojciec, a trzy lata temu zmienił samochód i ja nią jeździłem. Robiłem codziennie 50km na uczelnię i drugie tyle wracając. Plus dużo więcej wariując nią w piątkowe i sobotnie noce z kumplami, albo wyrywając na nią panienki. Kilka razy przegiąłem, jak kumpel wziął od ojca Jeepa Grand Cherokee zebraliśmy ekipę i pojechaliśmy na dwie fury na majówkę, kumpel przez to przejechał, ja nie dałem rady. Nie mieliśmy linki holowniczej i trzeba było poczekać aż tata przyjedzie pomóc, zdrowo #!$%@?ł i powiedział że mi już nigdy żadnego auta nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale teraz oddaje mi GLS'a, a tego mówi, że wstyd mu sprzedawać, tak jest porobiony. Na zdjęciu tego nie widać, ale jest przerysowany. I świeci się na czerwono jakaś dziwna kontrolka. Skrzynia się powoli #!$%@?, kilka rzeczy do zrobienia.

Dla ojca oddanie tego auta za darmo, to jak dla przeciętnej osoby oddanie skody Felicji. To kto chce, kto chce?

#rozdajo #motoryzacja #porsche #panamera #samochody #pdk #gownowpis #heheszki
Zileonka - ROZDAJO UŻYWANE, ZMĘCZONE PORSCHE PANAMERA

Na bogato, kto bogatemu zabr...

źródło: comment_3y1TqX9N7f73suCN1ASyQK8zyQqT53G9.jpg

Pobierz
  • 42