Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przejdę od razu do rzeczy. Ostatnio dowiedziałem się że dziewczyna z którą kręcę od jakichś dwóch tygodni jest dziewicą (lvl 22).... No i szczerze mówią TROSZKĘ mnie to zniechęciło, głównie dlatego że wiem że teraz będę musiał #!$%@?ć jakiś szajz przez miesiąc, dwa czy pół roku by zaruchać.


No i krótko mówiąc po prostu mi się nie chce, za dużo zachodu, tym bardziej że nie mam pewności że będzie miło i że będę z nią już na zawsze, lol.

Jak jej delikatnie powiedzieć że jednak nic między nami nie będzie? Bo szczerze mówiąc dotychczas było bardzo miło, ale ten 'incydent' bardzo mi namieszał. Po prostu nie chcę jej skrzywdzić, ale nie chcę też z nią być. Pomocy.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 42
Palindrom: Ja tam opa rozumiem. Mam laske, która niby jakieś tam doświadczenie ma, ale właściwie jeden facet przez 2 lata, do tego cham. Kocham ją, ale wolałbym żeby były nauczył ją robić dobrze gałę i odwalac dobry szajs w łóżku. Mnie się nie chce. Za dużo roboty. Do tego denerwująca jest wstydliwość. To jest też takie... Jakby miała kilku partnerów to może by się tego pozbyła.

Zaakceptował: sokytsinolop

OP: @PinkCellphone: no ale co poradzisz na to, że to właśnie z dziewicami jest najwięcej zachodu i to wcale nie jest fajne. ja preferuję takie które miały dwóch/trzech partnerów, które znają swoje ciało, potrafią rozmawiać o seksie i nie zawstydzają się gdy tylko usłyszą coś związanego z łóżkiem. i jeszcze to pieprzenie typu "nie jestem gotowa", tylko po to by nie wyjść na łatwą.

@hooman: @yurubus: @Arcziii: