Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przejdę od razu do rzeczy. Ostatnio dowiedziałem się że dziewczyna z którą kręcę od jakichś dwóch tygodni jest dziewicą (lvl 22).... No i szczerze mówią TROSZKĘ mnie to zniechęciło, głównie dlatego że wiem że teraz będę musiał o---------ć jakiś szajz przez miesiąc, dwa czy pół roku by zaruchać.


No i krótko mówiąc po prostu mi się nie chce, za dużo zachodu, tym bardziej że nie mam pewności że będzie miło i że będę z nią już na zawsze, lol.

Jak jej delikatnie powiedzieć że jednak nic między nami nie będzie? Bo szczerze mówiąc dotychczas było bardzo miło, ale ten 'incydent' bardzo mi namieszał. Po prostu nie chcę jej skrzywdzić, ale nie chcę też z nią być. Pomocy.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #s--s

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli w wieku 22 lat jest nadal dziewicą, to znaczy jedno - chce swoje dziewictwo sprzedać drogo. Bardzo drogo - czytaj, usidlić wysoko postawionego faceta, a potem prawdopodobnie zaczną się szantaże seksem i szczucie dupą. Wiem, co mówię, ostatnio trochę z podobnym egzemplarzem pisałem, jeśli faktycznie było tak jak twierdziła - nikłe doświadczenie seksualne.

Dwudziestoparoletnie dziewice.. w sumie to nie takie rzadkie, ale może być problem z rozdziewiczeniem. Czy
  • Odpowiedz
NiepełnosprawnyMirek: A ja tam rozumiem OPa. Jestem ruchającym rakiem xD i szczerze mówiąc, teraz gdy biorę się się za dziewicę jest ciężko. Co prawda, za penisa bierze się z zainteresowaniem, ale dalej wstydliwie, do ust boi się wziąć xD.
Ciągle namawia mnie na s--s, robi to jak zwariowana, chciała bez gumy co mnie zaskoczyło xD.
Ja za to w seksie już miałem wszystkie "normalne" rzeczy, chociaż to zależy od osoby co dla kogo jest normalne.
Jej też bez problemu zrobiłem to i owo, widzę że jej się podoba, ale z drugiej strony obawiam się, że wkręci sobie wielką miłość, kiedy ja już jestem świadomy, że nie tylko serduszkami i serduszkowaniem człowiek żyje.

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
Powiem tak. Niektóre dziewice okazują się być meega dobre w łóżku a niektóre są mega kłodami i wszystko je boli. Ale te drugie zazwyczaj p------ą kocopały czego to one nie zrobią w łóżku, na stole, na kanapie, na podłodze... A jak przychodziło co do czego to drętwe i nawet całować nie potrafiły. ;>
@AnonimoweMirkoWyznania:
  • Odpowiedz
Różowy: Nie chce mi się przedzierać przez wszystkie komentarze. Dla wszystkich, którzy twierdzą, że to bait - pamiętam, jak miałam dwudziesty lvl i facet napisał mi przez wiadomość na fejsie, że nie chce się już ze mną spotykać. Dlatego, że minęły dwa miesiące i nie mu nie dałam ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie byliśmy razem i się nie zapowiadało.
Jak się później okazało, typowy podrywacz.
Jestem jak najbardziej skłonna wierzyć, że są faceci, którym dziewictwo przeszkadza. Szczególnie u dziewczyny po dwudziestce.

Ale muszę przyznać, że OP ma trochę racji z tym mitologizowaniem seksu i robieniem z tego nie wiadomo jakiego wydarzenia, i czekaniem latami na tego księcia, który wejdzie na wieżę, i zerwie wianek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewnym etapie dziewictwo staje się przekleństwem i miesza w głowie. Najlepszą okazją do stracenia dziewictwa są pewnie te licealne albo wczesno-studenckie wielkie miłostki. Im dalej w las, tym
  • Odpowiedz