Wpis z mikrobloga

Chcę przesiąść się z xiaomi redmi note 3 na coś nowszego. Naturalnie zastanawiałem się nad xiaomi mi note 2 i mi6, ale nie wiem czy warto. Chciałbym, żeby miał okolice 5,5", wchodzą w grę chińczyki, ma być szybki, mieć dobrą baterię, aparat itp. Bateria w xiaomi redmi note 3 jest dla mnie akurat. Szczególnie aparat i filmy przy niedoborach światła. coś polecicie do 2k?
#xiaomi #telefony #android #gearbest #banggood
  • 10
przyszłe warianty


@xDrope: Myślę że w tym przypadku będzie podobnie jak w Mi5 :) A także poczekałbym na poważniejsze recenzję po dłuższym użytkowaniu telefonu, bo co by nie mówić taka kasa piechotą nie chodzi :)
@komar251: miałem etap bawienia się chińczykami pokroju jiayu, leeco, meizu i innych i chociaż finalnie postrzegam je dość pozytywnie to miui wraz z takimi telefonami jak redmi note 3 mnie kupiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xDrope nubia to nie gówno meizu. Miałem galaxy s6 i chodził wolniej niż z11. Może aparat minimalne jaśniejszy. Nie wiem mi tam za 1500zl bez ramek i snap 820 i 6gb starcza. Skłonił mnie brak ramek właśnie.
@komar251: z meizu bym nie szarżował, bo za czasów mx4 to był jeden z fajniejszych telefonów + flyme. Z samsungami zakończyłem przygodę po s3 lte na cyanie, więc do końca się w nich nie ogarniam poza tym, że i tak nabiję knoxa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak btw skąd brać z11 za 1,5k?