Wpis z mikrobloga

@Slonx: nie no, ja z nią rozmawiałem i na pytanie czemu nie mam kobiety odpowiedziałem, że mnie #!$%@?ą xD

wyszło na to, że to nie one mnie #!$%@?ą, tylko moja matka i dlatego one mnie #!$%@?ą, coś tam o projekcji wspominała
@Mack_Lanegan: z "panią psycholog" w sensie z licencjonowaną terapeutką, czy może z absolwentką psychologii po Wyższej Szkole Kolorowania Kredkami? bo brzmi jak to drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Slonx: e, nie musi być od razu freuda. Jeśli nie miał innych kobiecych wzorców, a jedynym tak (tak silnym) była matka (i potem długo, długo nic i nauczycielka/pani sklepowe :P)..
@Mack_Lanegan: Jak zdrowy facet może odczuwać szczerą niechęć do kobiet? Przecież kobiety są zajebiste. Starasz się przynajmniej coś zrobić z tą przypadłością? Bo śmierdzi poważnymi problemami.
@Elaviart: no przecież napisałem jak, matka mnie #!$%@? od dzieciństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy takie zajebiste to nie wiem. Mam parę koleżanek, które są spoko, miałem kilka koleżanek, które były spoko dopóki się nie przespaliśmy. Potem im #!$%@?ło i stały się #!$%@?ące, bo z racji, że popuściły pieroga to myślały, że już teraz mogą ode mnie czegokolwiek wymagać. xD

Nie, nie staram, bo czuje dobrze tak