Wpis z mikrobloga

WĘGIERKI TO DLA WAS KOCHANE

Jestem zwykłym chłopakiem, mam dopiero 17 lat i o życiu nie wiem prawie nic. Jednak wiem jedno.

Moi koledzy traktują kobiety jak rzeczy. "Fajna d--a", "Brałbym", "Zobacz jakie c---i" - tak je widzą. Ja chciałbym napisać coś innego. Chciałbym po prostu Wam podziękować.

Dziękuję za to, że jesteście wspaniałymi, troskliwymi matkami, przyjaciółkami i partnerkami. Dziękuję Wam za to, że przez całe życie znosicie ból, o którym my faceci nie mamy pojęcia - okres, poród, niewysypianie się po ciąży, konieczność opiekowania się całą rodziną... Pytam wszystkich facetów, jak można nie szanować kobiet?

Jesteście wielkie, dziewczyny. Gdy już poznam tę jedyną, z którą spędzę resztę życia, będę ją nosił na rękach i na każdym kroku powtarzał, jak wielkim jestem szczęściarzem, że mogę ją mieć przy swoim boku. To tyle, dziękuję.

#rozowepaski #oswiadczenie #gorzkiezale #atencyjnyniebieskipasek #przemyslenia
  • 200
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Młody! I tak nie zaruchasz...

A tak na poważnie, kobiety to też ludzie. I trzeba podchodzić do nich jak do żywych ludzi: ani nie uprzedmiotawiać, ani też nie gloryfikować. Mają zalety, ale mają też wady, które czasami bywają urocze jak zmarszczki śmiechowe a czasem w---------e. Żywego człowieka nie ma co nosić na rękach. Trzeba go traktować po partnersku, dostrzec że nie musi być noszony, bo umie samodzielnie chodzić. I z tym ze
  • Odpowiedz
@hijo_de_puta: łaaał nie ma to jak koncertowo z----ć przekaz.
Tak, bycie chujem i robienie za samca alfe "e, pokaż c---i hłe hłe" jest złe. Tak, jest wiele sposobów na jakie wielu facetów umniejsza kobietom nie zdając sobie z tego sprawy.

Ale twój post to wylew białorycerza, merdającego ogonem bo dostąpił zaszczytu bycia zobaczonym przez posiadaczkę waginy.
  • Odpowiedz