Wpis z mikrobloga

WĘGIERKI TO DLA WAS KOCHANE

Jestem zwykłym chłopakiem, mam dopiero 17 lat i o życiu nie wiem prawie nic. Jednak wiem jedno.

Moi koledzy traktują kobiety jak rzeczy. "Fajna dupa", "Brałbym", "Zobacz jakie cycki" - tak je widzą. Ja chciałbym napisać coś innego. Chciałbym po prostu Wam podziękować.

Dziękuję za to, że jesteście wspaniałymi, troskliwymi matkami, przyjaciółkami i partnerkami. Dziękuję Wam za to, że przez całe życie znosicie ból, o którym my faceci nie mamy pojęcia - okres, poród, niewysypianie się po ciąży, konieczność opiekowania się całą rodziną... Pytam wszystkich facetów, jak można nie szanować kobiet?

Jesteście wielkie, dziewczyny. Gdy już poznam tę jedyną, z którą spędzę resztę życia, będę ją nosił na rękach i na każdym kroku powtarzał, jak wielkim jestem szczęściarzem, że mogę ją mieć przy swoim boku. To tyle, dziękuję.

#rozowepaski #oswiadczenie #gorzkiezale #atencyjnyniebieskipasek #przemyslenia
  • 200
Jesteście wielkie, dziewczyny. Gdy już poznam tę jedyną, z którą spędzę resztę życia, będę ją nosił na rękach i na każdym kroku powtarzał, jak wielkim jestem szczęściarzem, że mogę ją mieć przy swoim boku.


@hijo_de_puta: I okaże się, że jesteś nudnym "miśkiem". Kobiety to istoty emocjonalne i tego trzeba im dostarczać- emocji. Miłość i szacunek to tylko mała część tego wszystkiego.
@kiszczak: nie jestem typem nudziarza. Mam wiele zainteresowań i spędzam czas bardzo aktywnie. Zawsze są wzloty i upadki. Jezeli druga osoba ma jakies wady - to trzeba się zastanowić najpierw czy potrafimy je zaakceptować aby dalej wspólnie żyć. Wierzę w prawdziwą miłość. A kobiety należy szanować i ciągle o nie zabiegać-w przeciwnym razie poczują się nieatrakcyjne i odejdą predzej czy pozniej. Wielu facetów zgubiła ta pewność zdobytej kobiety, i poprostu odpuscili,
@hijo_de_puta co ja tu czytam w tych komentarzach xD Pominę to co te "samce alfa" pieprzą bo znając życie nikt ich nie chce i ocenili cie z góry po jednym wpisie. Powiem Ci tak. Masz bardzo dobre podejście, kobiety należy traktować jak kobiety, doceniać itd ale jeśli ona coś przeskrobie to potraktujesz ją jak szmatę. Zrozumiano! Traktuj ją tak jak na to zasługuje i #!$%@? tych Mirków. Resztę się z czasem nauczysz.
@woda_gazowana: @Spider1919: twierdzicie że nie porucham.. hm.. sa takie panie ktore chetnie oddadza sie za pieniążki wiec nie widze problemu. Problem macie Wy bo z takim podejsciem nigdy nie znajdziecie sobie wybranki na całe zycie... wy se ruchajcie a ja bedę się kochać z moją wybranką 2 razy dziennie, trzymac ja za rączkę i rozpieszczać. Nie wstydzę sie uczuc. Przecież każdy facet pod twardą skorupą, jest człowiekiem ktory pragnie bycia
A kobiety należy szanować i ciągle o nie zabiegać-w przeciwnym razie poczują się nieatrakcyjne i odejdą predzej czy pozniej. Wielu facetów zgubiła ta pewność zdobytej kobiety, i poprostu odpuscili, a to nigdy nie kończy się dobrze.


@hijo_de_puta: Sam piszesz, że nic o życiu nie wiesz, a mądrujesz się jakbyś miał doktorat ze związków( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Djkudlaty: też nie wierzę.. niby śmieszki niby nie, niby czy to prawda czy nie, czy to portal z obrazkami a jednak spięcie dupy jest mega ostre.
Kazdy ma prawo do swojego zdania. Nikt za nas zycia nie przezyje, ale jedno jest pewne - jesteśmy najlepszymi znawcami czyjegoś życia. Tylko nie swojego. A szkoda( ͡° ʖ̯ ͡°)
@urma303: są rozne sytuacje, ile ludzi tyle tych bajek.. nie kazdemu wychodzi.. Wiem ze sa rozne typy kobiet. Przekonalem sie o tym. Ja szukam tej jedynej i wiem ze ja znajde. A wtedy bedziemy zyc dlugo i szczesliwie a na starosc bede jej podawal herbatkę do łóżka a ona mi bedzoe plecy smarowac mascia rozgrzewajaca
@PifPafu: wierze na słowo. Takie tepe strzały o których piszesz naprawde moge zniszczyc facetowi psychike.
Podoba mi sie Twoje szczere i otwarte stwierdzenie o u czuciu jakie łaczy Cie z Twoim różowym. Życze Wam wszystkiego dobregoʕʔ
Powiem Ci tak. Masz bardzo dobre podejście, kobiety należy traktować jak kobiety, doceniać itd ale jeśli ona coś przeskrobie to potraktujesz ją jak szmatę.


@Djkudlaty: przecież on nie chce kobiet traktować jak kobiety, tylko jak jakieś mityczne, nieosiągalne boginie. Chce im dziękować za to że łaskawie na niego spojrzały, czyli ustawia się w roli psa, a żadna bogini raczej z psem nie będzie.

Prędzej zabawiona przez psiaka pójdzie szukać kogoś na
@Alkreni: > Z takim podejściem, to możesz co najwyżej liczyć na samotną matkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem ze nie miałeś na myśli obrażać kobiet samotnie wychowujacych, i piswiecajacych sie dla dziecka, tylko dlatego ze ich facet okazał sie skonczonym chamem.
Na szczescie wyszło humirystycznie.
Samotna matka, konkubina, panna, narzeczona jak nie nazwiesz jest to kobieta. I niezaleznie od tego czy ma bagaż zyciowy czy tez nie,
Pytam wszystkich facetów, jak można nie szanować kobiet?


@hijo_de_puta: niestety życie jest takie im więcej się pozna kobiet tym bardziej prymitywne ma się o nich zdanie. I nie chodzi mi tu o sytuacje tylko uczuciowe jak kogoś zdradza kobieta z która planował mieć dzieci i spędzić resztę swojego życia. Nawet w pracy jak trafisz gdzie są w większej ilości to przestaniesz mieć takie infantylne podejście, kobiety siebie nawzajem nie znoszą potrafią
@iron_fox2: Słuchaj ja tam nie chce nikogo obrażać ani facetów ani kobiet. Poprostu nie dzieliłem ich na kategorie dobre i złe bo to zawsze niekończaca sie przygoda ;)
Prawda jest taka że niestety w tym co piszesz jest mnostwo prawdy.. bardzo przykrej ale tak jest. Nie chce osadzac bo takie czasy kazdy chce byc lepszy piekniejszy i bogatszy, zapominajac kim naprawde jest. Takie czasy moim zdaniem. Wyscig szczurow. Dobre dziewczyny sa
Też w twoim wieku wierzyłem w prawdziwą miłość, ale prawda taka że kobiety chcą tylko pustej atencji i pieniędzy żeby koleżanki zazdrościły. Jak będziesz dla niej zbyt miły to poczuje do ciebie obrzydzenie i cię frendzonuje.
na pewno wiem wiecej od ciebie pipeczko. Jesli piszesz prawde to gowno wiesz o zyciu ale prawdopodobnie jestes zwyklym trolem lamusem co nie ma nic innego do roboty i wymysla teksty jak ten. Fajka stanela jak plusiki wyskoczyły? NA fb nie poszlo to moze na wykopie W koncu to raj dla przegrywow