Wpis z mikrobloga

WĘGIERKI TO DLA WAS KOCHANE

Jestem zwykłym chłopakiem, mam dopiero 17 lat i o życiu nie wiem prawie nic. Jednak wiem jedno.

Moi koledzy traktują kobiety jak rzeczy. "Fajna dupa", "Brałbym", "Zobacz jakie cycki" - tak je widzą. Ja chciałbym napisać coś innego. Chciałbym po prostu Wam podziękować.

Dziękuję za to, że jesteście wspaniałymi, troskliwymi matkami, przyjaciółkami i partnerkami. Dziękuję Wam za to, że przez całe życie znosicie ból, o którym my faceci nie mamy pojęcia - okres, poród, niewysypianie się po ciąży, konieczność opiekowania się całą rodziną... Pytam wszystkich facetów, jak można nie szanować kobiet?

Jesteście wielkie, dziewczyny. Gdy już poznam tę jedyną, z którą spędzę resztę życia, będę ją nosił na rękach i na każdym kroku powtarzał, jak wielkim jestem szczęściarzem, że mogę ją mieć przy swoim boku. To tyle, dziękuję.

#rozowepaski #oswiadczenie #gorzkiezale #atencyjnyniebieskipasek #przemyslenia
  • 200
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hijo_de_puta: noo masz trochę dziwne desperackie podejście do tematu i wyidealizowany obraz kobiet. Otóż kobiety są różne, jedne są fajne, inne ładne, po prostu różne.
Jeśli też podejdziesz do związku w taki sposób, że jesteś szczęściarzem, że w nim jesteś i obiecujesz złote góry za to, że ktoś się na to zgodzi to mogą zdarzyć się następujące rzeczy:
- zostaniesz odtrącony na starcie
- zostaniesz zaakceptowany i następnie wykorzystany jako pantofel