Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eksperyment na niebieskim pasku() #badania #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #zwiazki #truestory

#cel W związku z tym, że mój chłopak ma tendencje do olewania i odkładania na później obowiązków domowych, jakiś czas temu postanowiłam przeprowadzić eksperyment na żywym organizmie.

#metodologia Eksperyment miał pokazać, jak długo leń śmierdzący jest w stanie zwlekać ze zrobieniem tego, do czego się zobowiązał. W związku z tym uzbroiłam się w cierpliwość, postanowiłam nic w sprawie nie robić, a ograniczyć się jedynie do przypominania i pytania "kiedy". Pytanie padało przeciętnie 3 razy w miesiącu. Raz na miesiąc organizowałam kontrolowaną aferę z #!$%@? w stylu łagodnym. Foch był niedozwolony.

#eksperyment Ponad pół roku temu w mieszkaniu zepsuł się kontakt połączony szeregowo z dwoma innymi. Przestały działać dwa gniazdka w łazience (czyli wszystkie gniazdka w łazience) i jeden w pokoju (czyli 1/3 wszystkich gniazdek w pokoju). W praktyce oznacza to, że aby zrobić pranie lub wysuszyć włosy suszarką trzeba przeciągać przedłużkę z kuchni, a także, że przez środek pokoju ciągnie się kabel od komputera do jednego z działających kontaktów. W celu obcinania włosów i brody mojego lubego (czym ja się zajmuję) trzeba było odstawić stół i zanurkować pod łóżko.

#obiekt Chłopak zobowiązał się, że się tym zajmie. Wpierw miał zrobić to sam, później z wygody zdecydował się na elektryka.

#wynik Mija właśnie 200 dzień trwania eksperymentu, trwa 29 tydzień. KONTAKTY WCIĄŻ NIE DZIAŁAJĄ. SZLAG MNIE TRAFI I POPEŁNIĘ MORDERSTWO ()

Odrobina statystyk:
_* 48 prań
* 100 suszeń włosów
* 20 obcinań męskich włosów i brody
* 18 ponagleń
* 6 awantur o gniazdka_

Miraski i Mirabelki, czy to już pora na starego, dobrego focha? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Co zrobić z obiektem badań?

  • Zamordować bez litości 11.5% (121)
  • Użyć focha 3.4% (36)
  • Rzucić i szukać lepszego modelu 18.4% (194)
  • Kontynuować eksperyment 11.1% (117)
  • Embargo na seks 25.7% (271)
  • Naprawić i uczynić mu z życia piekło na ziemi 29.9% (315)

Oddanych głosów: 1054

  • 53