Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#podrywajzwykopem #feels #logikarozowychpaskow #seks

Zagwostka mirki... Zacząłem spotykać się z naprawdę ładnym, fajnym różowym paskiem (8/10), nie jesteśmy razem, ale byliśmy już na paru randkach. Na jednej wpadliśmy na mojego znajomego, który okazało się, że też zna moją randkę. Chwilę pogadaliśmy. On potem odezwał się na FB do mnie, że to nie jest jego koleżanka, ale zna ją ze wspólnych imprezowań jego towarzystwa. Trochę mnie zszokował tym, co mi o niej powiedział. Tzn. ogólnie dziewczyna lubi seks, bez zobowiązań. Wiadomo, takie gadanie, a on powiedział, żebym chwilę poczekał. Po 2h przysłał mi screena z filmiku jak obciąga jakiemuś jego znajomemu z uśmiechem na ustach.

Ja wiem, że to co ma miejsce przed tym jak się poznaliśmy nie powinno mieć znaczenia, ale kurczę obawiam się mojego zachowania na kolejnym naszym spotkaniu. Czy w ogóle powinienem o tym myśleć? Dopiero ją poznaję i wydaje się być super dziewczyną, czy to powinno mieć wpływ na moją ocenę jej?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope

Czy przeszłość dziewczyny, z którą zaczynam się spotykać powinna mieć wpływ na postrzeganie jej?

  • Tak 81.8% (1989)
  • Nie 18.2% (443)

Oddanych głosów: 2432

  • 87
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czy przeszłość ma znaczenie? I tak i nie. Każdy robi głupstwa zwłaszcza w młodości, ale niektóre fakty z przeszłości mogą wskazywać na nieodpowiedni charakter.

Druga sprawa- jeżeli film z obciągania był nagrywany przez osoby trzecie to słabo, jeżeli był to wyciek niekontrolowany z robienia gały pov w prywatnej atmosferze nic z tego nie wynika i ona jest tutaj ofiarą wycieku.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przeszłość dziewczyn (facetów też) wskazuje na predyspozycje do przyszłych zachowań. Wbrew pozorom ludzie nie zmieniają się zbyt szybko, gdy zakochanie mija często powracają instynkty. Teoretycznie nie musi być źle, chodzi o to, że są na to duże szanse. Lubisz ryzyko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sama przeszłość nie powinna mieć znaczenia. Dużo zależy od tego, dlaczego taka było i tak się zachowywała i czy się zmieniła. Ja bym spróbowała najpierw porozmawiać i podpytać. Może miała jakieś problemy i stąd robienie takich głupot. Wtedy jedna wielka krech i odcinamy wszystko co było przed.

Mam podobną sytuację, tzn trudne doświadczenia w życiu i ich konsekwencje teraz, ale porozmawiałam o tym z moją dziewczyną, wytłumaczyłam tamte sytuacje
  • Odpowiedz
**Takitamznawca**: @rissah a ja mam 25 lat i około dziesięciu partnerek seksualnych za sobą, obecnie za rok ślub z obecną narzeczoną. Mam sporo zdjęć i filmików z różnych akcji, również z narzeczoną. Wszystkie były świadome tego, że są kręcone/fotografowane, nigdy nikt poza mną żadnego nagrania nie widział i nie zobaczy :).

Zaakceptował: kwasnydeszcz

  • Odpowiedz