Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#podrywajzwykopem #feels #logikarozowychpaskow #seks

Zagwostka mirki... Zacząłem spotykać się z naprawdę ładnym, fajnym różowym paskiem (8/10), nie jesteśmy razem, ale byliśmy już na paru randkach. Na jednej wpadliśmy na mojego znajomego, który okazało się, że też zna moją randkę. Chwilę pogadaliśmy. On potem odezwał się na FB do mnie, że to nie jest jego koleżanka, ale zna ją ze wspólnych imprezowań jego towarzystwa. Trochę mnie zszokował tym, co mi o niej powiedział. Tzn. ogólnie dziewczyna lubi seks, bez zobowiązań. Wiadomo, takie gadanie, a on powiedział, żebym chwilę poczekał. Po 2h przysłał mi screena z filmiku jak obciąga jakiemuś jego znajomemu z uśmiechem na ustach.

Ja wiem, że to co ma miejsce przed tym jak się poznaliśmy nie powinno mieć znaczenia, ale kurczę obawiam się mojego zachowania na kolejnym naszym spotkaniu. Czy w ogóle powinienem o tym myśleć? Dopiero ją poznaję i wydaje się być super dziewczyną, czy to powinno mieć wpływ na moją ocenę jej?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope

Czy przeszłość dziewczyny, z którą zaczynam się spotykać powinna mieć wpływ na postrzeganie jej?

  • Tak 81.8% (1989)
  • Nie 18.2% (443)

Oddanych głosów: 2432

  • 87
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz jej, że wiesz o tym, powiedz jej o filmiku, pogadaj z nią. Jeśli jej to nie będzie przeszkadzać, że wiesz, jeśli Tobie to nie będzie przeszkadzać, że ma taką przeszłość, to do was należy decyzja, co dalej, choć ja bym się nie pchał w coś takiego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A czy na tym filmiku widać, że ona wie o kamerze, czy nie bardzo? Bo jeśli nie, to wielkie świństwo wobec niej. Przecież nie możesz się dziwić, że robiła komuś loda zanim Cię poznała ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli specjalnie się szczerzy do kamery, to faktycznie dziwna akcja.
  • Odpowiedz
OP: @Dejus: @60sekundimorze: @pejsaty_wonsz: @b__m__b: @kcpdev: @wujek_piotr: Na razie mam tylko screena, mogę poprosić kumpla o filmik. A tak serio to po co Wam on?

@zagubiony_w_przestrzeni: Nie czekam, ale jeszcze tego nie robiłem.

@Radeg90: Boję się trochę jak zareaguje na to, że wiem o filmiku.

Co do samego filmiku - rozmawiałem z tym znajomym. Trochę dopytałem na jakiej zasadzie ogólnie taki filmik wyciekł
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Najpierw zobacz filmik w całości, czy robiła gałe jakiemuś pierwszemu lepszemu czy chłopakowi. Czy w ogóle widziała, że jest nagrywana. Póki co normalnie się z nią spotykaj, wiedza o filmiku będzie dobry powodem do zerwania, może sam poruchasz w ogóle. A jeśli się zakochasz to bądź pewny, że z wzajemnością. WTedy miej filmik gdzieś i żyjcie razem długo i szczęśliwie.
  • Odpowiedz